Marka Garett udowadnia, że w dzisiejszych czasach da się wykonać różne zabiegi pielęgnacyjne w domu, wystarczy wyposażyć się w odpowiednie urządzenie. Producent smartwatchów dla dzieci i dorosłych wyszedł naprzeciw potrzebom wymagających klientek i wprowadził do oferty sprzęty elektroniczne z linii Beauty. W asortymencie marki znalazły się też urządzenia do mezoterapii bezigłowej!

W VI edycji Plebiscytu Influencer’s TOP witamy markę Garett Electronics z urządzeniem do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Vital Skin.

Mezoterapia bezigłowa – co to za zabieg?

Mezoterapia bezigłowa to bezpieczna metoda oczyszczania twarzy. Technologia ta umożliwia dogłębne nawilżenie, ponadto ujędrnia skórę. Po zabiegu cera jest widocznie odżywiona, elastyczna – mezoterapia bezigłowa pozwala pozbyć się oznak starzenia i niedoskonałości.

Mezoterapia – dla jakiego typu skóry jest przeznaczona ta metoda?

Zabieg mezoterapii bezigłowej wykonuje się najczęściej w okolicy twarzy. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, w tym delikatnej lub problematycznej. Podczas mezoterapii w domu czy w gabinecie kosmetologii estetycznej można skorzystać z fototerapii LED, która stymuluje produkcję kolagenu. Technologia ta poprawia wygląd cery, a także pozwala uporać się z nieestetycznymi problemami takimi jak trądzik czy słabsze gojenie blizn.

Mezoterapia w domu jest możliwa, dzięki  Garett Beauty Vital Skin!

Urządzenia z linii Beauty marki Garett umożliwiają wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych w domu. Dzięki Garett Beauty Vital Skin każda kobieta może skorzystać z mezoterapii bezigłowej. Urządzenie polepsza kondycję skóry, nadając jej zdrowego blasku. Pozwala pozbyć się zanieczyszczeń, poprawia elastyczność oraz eliminuje nieestetyczne zmiany bez bolesnych nakłuć skóry.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Vital Skin korzysta z terapii fotonowej – metoda ta czerpie z właściwości światła w leczeniu schorzeń skórnych. Sprzęt ma funkcję elektrostymulacji EMS, która poprawia krążenie krwi i odżywia cerę. W Garett Beauty Vital Skin została zastosowana technologia fal radiowych (RF), która ogrzewa włókna kolagenowe, stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie zmniejsza się widoczność zmarszczek, rozszerzonych naczynek i blizn oraz łagodzone są zmiany trądzikowe.

Jak wykonać mezoterapię z pomocą Garett Beauty Vital Skin?

Wykonanie mezoterapii w domu wymaga przygotowania skóry. Przed zabiegiem z Garett Beauty Vital Skin, konieczne jest oczyszczenie cery – należy zastosować odpowiedni żel. Następnie można wybrać jeden z 5 programów: głębokie oczyszczanie, lifting, poprawa owalu twarzy, opóźnianie oznak starzenia, usuwanie zmian trądzikowych i stanów zapalnych.

Jak wykonać mezoterapię z Garett Beauty Vital Skin? Po wyborze programu wystarczy przystawiać głowicę urządzenia do różnych partii twarzy. Sprzęt sam zasygnalizuje zakończenie sesji. Po mezoterapii bezigłowej należy osuszyć twarz. Zabiegi urządzeniem Garett Beauty Vital Skin nadają się do każdego typu skóry,o każdej porze roku. Najlepiej wieczorem tak, aby skóra miała czas na regenerację w trakcie snu. Podczas jednej sesji możesz korzystać z różnych trybów pracy urządzenia. Dzięki terapii łączonej, efekty są jeszcze skuteczniejsze. Dobór trybów pracy urządzenia zależy od oczekiwanych efektów.

Urządzenia z linii Garett Beauty są doceniane w ogólnopolskich plebiscytach. Misją Garett Electronics nie jest doganianie trendów, lecz ich tworzenie. Zgodnie z tą ideą — firma dostarcza na rynek innowacyjne sprzęty, m.in. urządzenie do mezoterapii w domu Garett Beauty Vital Skin.

Artykuł powstał we współpracy z marką Garett Electronics