Jesienią stawiamy na loki i fale w styu lat 80. i 90. Jeśli chcesz przygotowywać takie fryzury samodzielnie, pomoże Ci w tym nowa lokówa automatyczna Philips StyleCare Prestige MoistureProtect.

Loki i fale w zasadzie nie wychodzą ostatnio z mody. Lekko zmieniają się jedynie upięcia i uczesania. Jakie trendy będą obowiązywały tej jesieni?

Jesień w stylu retro

Tej jesieni królują fryzury w stylu retro, zwłaszcza uczesania z końcówkami wywiniętymi pod spód lub na zewnątrz. Proste cięcia w stylu retro w bezpośredni sposób nawiązują do trendów wczesnych lat 90-tych, łącząc je z bardzo nowoczesną formą. Gorącym trendem w sezonie jesiennym są też pełne objętości fale wzorowane na fryzurach noszonych w latach 80-tych przez Cindy Crawford. Loki układają się w wiele warstw i nie są sztywno utrwalone, a cała fryzura zaczesana jest na jedną stronę. Taki efekt łatwo można uzyskać, sięgając np. po automatyczną lokówkę Philips StyleCare Prestige MoistureProtect.

Loki niczym z salonu fryzjerskiego

Lokówka automatyczna StyleCare Prestige MoistureProtect BHB878/00 pozwala samodzielnie stworzyć idealne loki – jak spod ręki najlepszego stylisty. Wystarczy umieścić pasmo włosów w komorze lokówki i lok będzie gotowy po naciśnięciu jednego przycisku. Poinformuje Cię o tym wskaźnik gotowości, emitując sygnał dźwiękowy. W ten sposób stworzysz wiele wyjątkowych i modnych fryzur – od delikatnych fal po sprężyste loki. Regulacja temperatury, czasu i ustawień dotyczących loków pozwala na uzyskanie idealnej fryzury za każdym razem.

Co więcej unikalna otwarta konstrukcja z dłuższym wałkiem pozwala uzyskać więcej loków za jednym razem. Dzięki temu możesz teraz układać jednorazowo dwa razy więcej włosów, skracając o połowę czas przygotowania fryzury1. Innowacyjna konstrukcja zapobiega też przypadkowemu wplątywaniu się włosów, umożliwiając ich wyjęcie w dowolnym momencie. Zapewni to komfort psychiczny w trakcie układania włosów.

Bezpieczeństwo włosów

Stylizując włosy z wykorzystaniem wysokiej temperatury, pewnie masz świadomość potencjalnych zagrożeń dla Twoich włosów. Na szczęście z nową lokówką automatyczną Philips z serii MoistureProtect nie musisz się ich obawiać! Urządzenia MoistureProtect zapewniają fantastyczne rezultaty, a jednocześnie w mniejszym stopniu niż inne modele narażają włosy na uszkodzenia. Stylizacja będzie więc bezpieczna.

Technologia MoistureProtect reguluje i dostosowuje temperaturę, aby zwiększyć blask i zachować naturalne nawilżenie włosów. Chroni w ten sposób włosy przed przegrzaniem dzięki

optymalnemu dostosowaniu temperatury. Z kolei funkcja pielęgnacji jonowej zapobiega elektryzowaniu się, poprawia stan włosów i wygładza ich łuski. W rezultacie włosy stają się gładkie, lśniące i proste.

Fale i loki dzięki nowemu urządzeniu marki Philips

Fale i loki dzięki nowemu urządzeniu marki Philips

Rekomendowana cena lokówki Philips StyleCare Prestige MoistureProtect wynosi 629 pln.

1 W porównaniu z modelem Philips HPS940.

artykuł powstał we współpracy z marką Philips