Zniszczone i matowe włosy są zmorą coraz większej liczby osób. Jak sobie zatem radzić i które produkty wybrać mając na rynku tak olbrzymi wybór. Prezentujemy Wam nasze ulubione produkty do włosów marki OWAY.

Ekologia jest obecna coraz bardziej w życiu każdego z nas. Dotyczy stylu życia, odżywiania, ale i kosmetyków. Marka Oway jest w 100% naturalna. Mówi się, że to zawartość produktów decyduje o jego wartości. Mimo wszystko chcemy wspomnieć, że nawet opakowania produktów są dobrane w taki sposób, aby utrzymać czystość organicznych składów. Są to butelki w kolorze bursztynowym.

W produktach zawarte są naturalne składniki w wysokim stężeniu. Firma ma własne gospodarstwo w miejscowości Ortoficcina. To tam uprawione są rośliny lecznicze, które są wykorzystywane w kosmetykach Oway. Rośliny te są siane bez użycia środków chemicznych.

Składnikiem produktów jest min. czysty olejek eteryczny. Z marką pierwszy raz zetknęliśmy się w zeszłym roku. Przedstawiamy produkt, który naszym zdaniem nie ma sobie równych na polskim rynku.

źródło zdj. Oway

źródło zdj. Oway

Warunki atmosferyczne w Polsce ulegają zmianie. Kiedyś mieliśmy ostre zimy, ciepłe, ale nie gorące lato. Teraz klimat uległ ociepleniu. Świadczyć o tym może chociażby tegoroczny listopad z temperaturą przeszło 15 stopni Celsjusza… o lecie nie wspominamy, bo upały dały nam się wszystkim we znaki… Potrzeba naprawdę wyjątkowych kosmetyków, które poradzą sobie ze zmienną aurą i utrzymają włosy w doskonałej kondycji oraz sprawią, że włosy będą po lecie znowu lśniące, nie będą się łamać i będą nawilżone.

Poniżej nasze opinie dotyczące stosowania szamponu odbudowującego OWAY. Ten produkt zostanie z nami na dłużej, na rynku nie widzimy bowiem innego odpowiednika! To szampon do włosów bardzo zniszczonych i matowych. Najważniejsze, że wzmacnia strukturę włosa i chroni przed szkodliwymi czynnikami. On po prostu doprowadza włosy do super stanu!

W jego składzie jest:

organiczna bazylia- coraz częściej wykorzystywane w kosmetykach do włosów, ma działanie nawilżające, nadaje włosom połysk, chroni je, idealna do tzw. słabych włosów, które wzmacnia

biodynamiczny irys- dodaje blasku włosom

drzewo tekowe- działa antybakteryjnie, wzmacnia struktury naszych włosów

machoń- działa antyseptycznie

Produkt nie zawiera parabenów i SLS- ów, czyli wszystkich tych czynników, które mogą negatywnie wpływać na nasze włosy i je osłabiać.

Szampon stosujemy dwa razy w tygodniu. Nakładamy go na wilgotne włosy. Naszym zdaniem pierwsze efekty stosowania są zauważalne już po 3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania. Dla nas to taka terapia dla włosów. Przede wszystkim włosy odzyskały blask i z każdym dniem są coraz lepsze. Mniej się łamią, dobrze rozczesują. Są lepiej nawilżone! Włosy wyglądają na zdrowsze i zadbane.

Oway szampon odbudowujący

Oway szampon odbudowujący

 

artykuł powstał we współpracy z marką OWAY