kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy w tym roku może być wyjątkowy. Odliczanie do Świąt urozmaicą nam nie czekoladki a nasze ulubione kosmetyki do pielęgnacji ciała czy makijażu. W tym roku producenci prześcigają się w doborze najlepszych kosmetyków opakowanych w okolicznościowe pudełko z okienkami. 

Kalendarz adwentowy nie musi kojarzyć się nam wyłącznie z czekoladkami. Teraz oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę umili nam kalendarz z naszymi ulubionymi kosmetykami. Przedstawiamy 5 naszym zdaniem najbardziej interesujących zestawów, które

1. Kalendarz adwentowy marki Douglas – Lovely Advent Calendar zaprojektowany przez Roxy Lapassade. We wnętrzu znajdziemy między innymi tusz do rzęs, lakiery do paznokci, krem do rąk i ciała, żel pod prysznic, maski do twarzy czy pilniki do paznokci.

kalendarz adwentowy

cena zestawu: 85 zł

2. Kalendarz adwentowy marki The Body Shop – na opakowaniu został umieszczony Freddie Fox, który poprowadzi przez las, w celu odnalezienia aż 14 pełnowymiarowych niespodzianek. Wśród nich można znaleźć wysokiej jakości kosmetyki do kąpieli, produkty do pielęgnacji skóry Drops Youth ™ i Oils of Life ™ oraz maseczki do twarzy. Po zakończeniu adwentu kalendarz można zmienić w puzzle, które ukazują zwierzęta żyjące w lesie.

kalendarz adwentowy

fot. www.thebodyshop.pl

cena zestawu: 499 zł

3. Kalendarz z ampułkami marki BABOR. Ampułki w swoim składzie mają skoncentrowane składniki odżywcze i nawilżające, które sprawią, że skóra wygląda zdecydowanie młodziej.

kalendarz adwentowy

fot. www.instagram.com/baborofficial/

cena zestawu: 300 zł

4. Kalendarz adwentowy Yves Rocher to 16 mikrokosmetyków i 8 kosmetyków standardowej wielkości. Wśród nich znajdują się kosmetyki do makijażu, pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, żele pod prysznic i zapachy.

kalendarz adwentowy

fot. www.yves-rocher.pl

cena zestawu: 199 zł

5.  Kalendarz marki Lumene to zestaw aż 20 kosmetyków do pielęgnacji ciała i 4 kosmetyków do makijażu. Znajdziemy tam zarówno kosmetyki normalnej wielkości jak i ich mniejsze wersje.

kalendarz adwentowy

fot. www.lumene.com

cena zestawu: 430 zł