Rynek kosmetyczny jest obfity w produkty do pielęgnacji twarzy i jej okolic. Nic dziwnego, że w takim nadmiarze trudno trafić na coś, co wizualnie poprawi kondycję naszej skóry. Jednym z kosmetyków, na który warto zwrócić uwagę, jest olejek Herbal Care, czyli serum do twarzy, szyi i dekoltu nominowany w 6 edycji  Plebiscytu Influencer’s TOP.

OCHRONA PRZED CZYNNIKAMI ZEWNĘTRZNYMI

Twarz i jej okolice to wizytówka każdego z nas, dlatego powinniśmy zwracać szczególną uwagę na pielęgnację właśnie tej partii ciała. Skóra chłonie substancje, niestety nie zawsze te, które pozytywnie na nią oddziałują. Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia powietrza to tylko niektóre czynniki mogące powodować skórne problemy i przyśpieszenie procesu starzenia. Serum Herbal Care dba o każdy najmniejszy szczegół w codziennej pielęgnacji, chroniąc skórę twarzy przed zanieczyszczeniami. Formuła olejku została opracowana z myślą o każdym typie cery, dlatego jego stosowanie jest wskazane niezależnie od wieku i skłonności skóry.

BOGATY SKŁAD

Olejek Herbal Care łączy w sobie cenione od wieków surowce roślinne oraz innowacyjne składniki aktywne. Nie znajdziemy w nim nic, co mogłoby być zbędne w tradycyjnych recepturach. Odżywcza formuła serum stworzona jest z ważnych dla skóry olejów roślinnych, pozyskiwanych ze źródeł odnawialnych. W składzie pojawia się m.in. olej konopny bogaty w kwasy Omega 3 i 6, wykazujący wybitne właściwości odżywcze – zmiękcza, wygładza oraz pozwala utrzymać właściwy poziom nawilżenia skóry. 

Oprócz tego, na etykiecie doszukamy się także witaminy E, która zmniejsza oznaki starzenia. Przy regularnym stosowaniu produktu twarz z dnia na dzień będzie zregenerowana,  jędrna, a przede wszystkim wizualnie młodsza. Kolejnym składnikiem zawartym w recepturze jest olej migdałowy, odpowiadającyza łagodzenie podrażnień oraz nawilżenie skóry. Natomiast regenerujący olejek arganowy zadba o to, by skóra na twarzy nie była nadmiernie przesuszona.


Olejek Herbal Care to świetny wybór dla osób, które chcą odpocząć od natłoku „chemicznych składników w kosmetykach”.  Serum posiada naturalne składniki, które są przyjazne środowisku, a co najważniejsze – zdrowiu i odpowiedniej kondycji ciała.
Może czas wypróbować go na własnej skórze?

Artykuł powstał we współpracy z Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona