Wiele razy pisaliśmy o suplementacji. Staramy się podpowiadać, sugerować i wybierać dla Was produkty, które naszym zdaniem są godne zainteresowania. Na rynku jest wiele produktów i wybór jest trudny. Od dłuższego czasu stosujemy ALPHOL SELECT, który ma ważne składniki funkcjonowania kobiecego organizmu.

Do najważniejszych składników należą: selen, witamina C, witamina E, czy cynk. Każdy z nich uzupełnia dietę w składniki odżywcze ważne dla kobiet. Ważnym składnikiem Alpholu jest również olej lniany, zapewnia on w codziennej diecie dużą porcję Kwasów Tłuszczowych Omega-3 pochodzenia roślinnego (a nie z ryb co zapewnia lepszą tolerancję oraz brak ‘rybiego zapachu i smaku’).

Opakowanie ALPHOL SELECT zawiera 60 kapsułek, przy dziennym dawkowaniu 1-2 kapsułek jest to miesięczna porcja. Spójrzcie na tabelę poniżej, która wiele podpowie na temat składu.

Problemy z tarczycą ma wiele z naszych znajomych, pamiętajcie, że problemu nie należy bagatelizować. Jeśli zaobserwujesz u siebie lub bliskiej kobiety objawy, które mogą wskazywać na chorobę tarczycy, zgłoś się do endokrynologa.

Do objawów nadczynności tarczycy należą min. :

pocenie się

utrata masy ciała

problemy ze snem

uczucie gorąca

niepokój

drżenie rąk

kołatania serca

Do objawów niedoczynności tarczycy należą min. :

sucha skóra

zaparcia

uczucie zimna

wzrost wagi ciała

osłabienie

łamliwe włosy

Dlatego badajcie się i dbajcie o siebie!!!

artykuł powstał we współpracy z marką APLHOL SELECT