Gonitwa przedświąteczna trwa! W galeriach handlowych tłumy. Coraz więcej osób przenosi się z zakupach do internetu. Powód jest prosty: oszczędność czasu, dostarczenie produktu wprost pod drzwi czyli szybko i wygodnie. My również coraz częściej wybieramy tą opcję. Fajne są sklepy internetowe, które nie oferują tylko jednego rodzaju asortymentu i dają możliwość wyboru. Do takich należy sklep Lilak Home.Znajdziecie tam specjalnie dedykowany dział Święta Bożego Narodzenia pełen świątecznych inspiracji. W ten sposób trafiamy na świece Voluspa. To najpiękniejsze świece jakie dane nam było do tej pory widzieć, pełne niesamowitych zapachów. Śmiało mogą być prezentem nie tylko na Święta, ale też na wiele innych okazji lub mogą być kupione, żeby udekorować dom, czy mieszkanie i wprowadzić do jego wnętrz fajny designerski klimat.

Zapewniamy kupując jedną świecę Voluspa, uzależniamy się:) Design, forma, zapachy wow! To efektowny prezent i chociaż świece mają różne opakowania oraz kolory, kupując jedną z nich- śmiało można dokupić kolejne wyglądające inaczej i wszystko razem będzie się fajnie komponować. Co najważniejsze świece są naturalne!

Poniżej nasze typy:

Voluspa Prosecco Rosso – warto dodać, że świece są dostępne w różnych gramaturach od 127 g do 1020 g. Mają różne opakowania, ale zapewniamy Was każda z nich jest przepiękna. Uwierzcie, że to małe dzieła sztuki. Firma zapewniła opatentowaną recepturę wosku kokosowego, który ma niesamowity aromat.

 

Voluspa

Voluspa

 

Mamy też całą serię świec Voluspa w szklanych opakowaniach. Patrząc z góry można by powiedzieć, że to ekskluzywne opakowania na kosmetyki, puzderka. Sami zobaczcie. Nasz faworyt  Rose Petal Ice Cream- zapach lodów waniliowych, tarty malinowej, pianki waniliowo-kremowej i osłodzone płatkami róż. Mniam!

Voluspa Mokara – piękne białe opakowanie.

Znajdziemy w niej nuty: orchidei Mokara, białej lilii i wiosennego mchu. Delikatny orzeźwiający zapach. To seria Japonica – bestsellerowa kolekcja marki Voluspa, która wyróżnia się niezwykle wyrazistą, olśniewającą kolorystyką oraz wzornictwem wzbogaconym metalicznym akcentem. Świeca trzyknotowa w dekoracyjnym metalowym puzderku.Wzornictwo z oryginalnej palety Voluspa! Świeca w dekoracyjnym metalowym puzderku z kolekcji Japonica, która wyróżnia się kształtem. Inspirowana japońską sztuką wytwarzania papieru kolekcja obejmuje bezftalanowe kompozycje zapachowe oraz opatentowaną przez firmę Voluspa recepturę wosku kokosowego. Knoty wykonane z czystej bawełny gwarantują, że świece palą się długo i stabilnie, nie wydzielając dymu. Po zużyciu świecy elegancki pojemnik można wykorzystać jako wazonik na kwiaty bądź puzderko na drobiazgi.

Seria Japanese Plum Bloom: zapach płatków i liści kwiatu śliwki, dojrzałego owocu śliwki oraz gniecionych porzeczek. Kolejna bestsellerowa kolekcja marki Voluspa, która wyróżnia się niezwykle wyrazistą, olśniewającą kolorystyką oraz wzornictwem wzbogaconym metalicznym akcentem.

Inspirowana japońską sztuką wytwarzania papieru kolekcja obejmuje bezftalanowe kompozycje zapachowe oraz opatentowaną przez firmę Voluspa recepturę wosku kokosowego. Knoty wykonane z czystej bawełny gwarantują, że świece palą się długo i stabilnie, nie wydzielając dymu. Produkt nie zawiera ftalanów, parabenów oraz siarczanów, a podczas jego opracowywania nie przeprowadzano testów na zwierzętach. Knoty naszych świec wykonane są z czystej bawełny.

świece dostarczył sklep Lilak