Joanna Kulig

Joanna Kulig może cieszyć się kolejnym sukcesem, Wczoraj w Sewilli zostały wręczone nagrody Europejskiej Akademii Filmowej. Aż cztery statuetki zdobyła polska produkcja “Zimna wojna”, w tym za najlepszą europejską aktorkę 2018 roku.

Joanna Kulig jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek na świecie. Jej rola w “Zimnej wojnie” cały czas jest doceniana na wielu ogólnoświatowych festiwalach filmowych. Wielu zagranicznych producentów i aktorów jest zachwyconych talentem Joanny Kulig.

W Sewilli Polacy sięgnęli po najwyższe wyróżnienie Europejskiej Akademii Filmowej. Film “Zimna wojna” został okrzyknięty najlepszym europejskim filmem 2018 roku. Paweł Pawlikowski został nagrodzony na scenariusz i reżyserię, Jarosław Kamiński za montaż, a Joanna Kulig została okrzyknięta najlepszą aktorką.

joanna kulig

fot. https://www.instagram.com/coldwarmovie/

joanna kulig

fot. https://www.instagram.com/coldwarmovie/

joanna kulig

fot. https://www.instagram.com/joannakulig_official/

Gwiazda jest w siódmym miesiącu ciąży i niestety nie mogła pojawić się na gali. Galę wręczenia nagród śledziła w mediach. Na swoim Instagramie zamieściła reakcję  z ogłoszeń wyników. Jakże ona się cieszy! Jest z czego. Gratulujemy nagrody i życzymy kolejnych sukcesów!

Sprawdź jak wyglądała gwiazdka pełna magii.