Gala Mistrzów Sportu 2019 to najbardziej wyczekiwana impreza świata sportu. Tegoroczny 84. Plebiscyt Przeglądu Sportowego wygrał Bartosz Kurek siatkarski Mistrz Świata. Impreza przyciągnęła plejadę gwiazd sportu, dziennikarzy i osoby związane z show biznesem. Podglądamy kto prezentował się na czerwonym dywanie najlepiej. 

Gala Mistrzów Sportu to impreza, na którą polscy sportowcy czekają z niecierpliwością. W tym roku w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy największą szansę na wygraną mięli Bartosz Kurek, Kamil Stoch, Anita Włodarczyk i Robert Lewandowski. Nagrodę zdobył utytułowany siatkarz – Bartosz Kurek.

Na gali pojawiło się wiele gwiazd, które pięknie prezentowały się na czerwonym dywanie. Wśród nich była między innymi Anna Włodarczyk w pięknej niebieskiej sukni od Violi Piekut, Otylia Jędrzejczak w czerwonym komplecie również od Violi Piekut, Anna Lewandowska w sukienki od Bohoboco oraz zjawiskowa Ewa Bilan-Stoch. Gwiazdy po ceremonii wręczenia nagród bawiły się do białego rana.

Gala Mistrzów Sportu

fot. www.instagram.com/anitawlodarczykk/

Gala Mistrzów Sportu

fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba

Gala Mistrzów Sportu

fot. www.instagram.com/monikapyrek_official

Gala Mistrzów Sportu

fot. www.instagram.com/martakuligowska

Gala Mistrzów Sportu

fot. www.instagram.com/otyliaswim

Gala Mistrzów Sportu

fot. /www.instagram.com/explore/tags/balmistrzowsportu

Gala Mistrzów Sportu

fot. www.instagram.com/agnieszka.kobus.zawojska

Gala Mistrzów Sportu

fot. www.instagram.com/koleczek

Polish Heritage Day – zobacz jakie gwiazdy wzięły w nim udział.