Globber to producent wysokiej jakości hulajnóg, rowerków biegowych oraz pojazdów wielofunkcyjnych. W ofercie znajdują się produkty dla każdej grupy wiekowej. Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą sprzęt idealny dla siebie. Markę wyróżnia nie tylko niezwykła staranność wykonania ale również wyjątkowy design oraz innowacyjne rozwiązania.

Hulajnogi Globber posiadają  wielostopniową regulację kierownicy tak by każdy użytkownik mógł z łatwością dopasować ich wysokość do swojego wzrostu. Po skończonym użytkowaniu możesz je łatwo złożyć do wygodnej w prowadzeniu formy wózka. Produkty dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach.

Poza wysokiej jakości hulajnogami w ofercie znajdują się także innowacyjne rowerki biegowe oraz pojazdy wielofunkcyjne, które zmieniają się wraz z rozwojem oraz potrzebami dziecka. Wielostopniowe konfiguracje pozwalają na dopasowanie ich do wzrostu dziecka. Cały montaż jest niezwykle prosty i dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań nie wymaga użycia narzędzi.

W 7 edycji plebiscytu Influencers TOP 2022 znalazły się dwa produkty marki Globber, hulajnogi:
3-kołowa Globber Primo Foldable Fantasy Lights oraz Globber One-K 125.
 

3-kołowa hulajnoga Globber Primo Foldable Fantasy Lights to idealna propozycja dla młodszych użytkowników. Stworzona z myślą o dzieciach już od 3 roku życia. Bardzo lekka i solidna. Aby ułatwić dziecku naukę jazdy została wyposażona w opatentowany system blokady skrętu. Dla dodatkowego uatrakcyjnienia jazdy w  kółeczkach umieszczono lampki LED, które świecą podczas jazdy. Szybki system składania pozwala na wygodne przechowywanie oraz prowadzenie hulajnogi w formie złożonej.

Drugą propozycją jest Globber One-K 125, hulajnoga dedykowana dzieciom w wieku od 7 do 10 lat. Bardzo solidna i komfortowa. Wyposażona w wyjątkowy, jednosekundowy system składania jednym kopnięciem. Wykonana z wysokiej jakości wzmacnianego aluminium. Dla pełnego komfortu użytkowania kierownica posiada ergonomiczne uchwyty TPR oraz zacisk zapobiegający drganiom podczas jazdy.

Jeśli chcecie zapoznać się z pełną ofertą produktów zapraszamy na oficjalną stronę internetową marki www.globber.com.pl.

Odkrywaj Świat z Globber

Artykuł powstał we współpracy z marką Globber