walentynki

Walentynki są dniem, w którym chcemy pokazać w wyjątkowy sposób, jak ważna jest bliska nam osoba. Możemy to zrobić romantycznym gestem czy prezentem, który udowodni jak wiele druga połowa dla nas znaczy. Co zrobić, by nasza walentynka poczuła się niepowtarzalnie? 

Walentynki są okazją, którą możemy – ale nie musimy – świętować. Natomiast warto, by dzielenie się naszym uczuciem i szczęściem było integralną częścią naszego życia. W pośpiechu zapominamy, że wzięcie oddechu i zrobienie czegoś dla siebie lub dla bliskich może być najlepszym prezentem. Niezależnie od tego, z kim spędzimy ten dzień, warto przygotować coś specjalnego.

Coś od serca

W świecie, w którym prawie wszystko dostępne jest na kliknięcie myszki, wyjątkowym prezentem będzie coś – co możemy stworzyć sami. Gdy zdecydujemy się na ręcznie robiony prezent sprawimy, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

Wszyscy lubimy czuć, że ktoś o nas myśli, szczególnie w dniu Walentynek! Prezent, na który poświęcimy czas jest bardziej doceniany niż ten kupiony na ostatnią chwilę. Wykonany własnymi rękami  jest niepowtarzalny, a dodatkowo skończony projekt daje nam niesamowite poczucie dumy. Zastanawiasz się co można by stworzyć? Postaw na robienie na drutach! Myślisz, że nie dasz rady? Nic bardziej mylnego. Z odpowiednim wsparciem jest to do wykonania dla każdego.

Razem raźniej!

Bardzo ciekawą propozycją do własnoręcznego wykonania na walentynki jest nowy, darmowy wzór szalika do robienia na drutach marki We Are Knitters. Jego krój został tak przemyślany, że mogą się nim otulić dwie osoby, ponieważ po ukończeniu ma aż 414 cm długości! Co może być piękniejszego niż otulenie się własnoręcznym dziełem z drugą połową? Nie ma nic bardziej romantycznego!

Podarowując taki prezent dajemy nie tylko cząstkę siebie, ale również piękny, praktyczny dodatek modowy, który będzie rozgrzewał naszą walentynkę, zupełnie jak uczucie którym ją darzymy. Robienie na drutach należy do bardzo relaksujących czynności, i nie jedno zestresowane serce znalazło w nim ukojenie. A gotowy, modny szalik będzie służył przez lata przypominając o tym wyjątkowym dniu.

Warto dzielić się miłością z naszymi bliskimi każdego dnia. A co może lepiej wyrazić nasze uczucia niż czas, który z nimi spędzimy? I co za tym idzie wspomnienia, do których możemy wracać przez lata. Jako walentynkowy prezent wybierz coś co możesz stworzyć własnoręcznie – sam albo z drugą połową – a ten wyjątkowy dzień będziecie wspominać w kolejnych latach.