Prowadząca cukierniczy program „Bake Off – Ale Ciacho!”, została jurorką w nowym amerykańskim talent-show. Ida Nowakowska pojawi się u boku światowych gwiazd w największej amerykańskiej telewizji.

Ida Nowakowska ma powody do radości! Już w najbliższą niedzielę, w CBS – największej stacji w USA, rusza talent-show „The World’s Best”. Polska gwiazda wystąpi u boku aktorki Drew Barrymore, gwiazdy telewizji i sceny drag – RuPaul Charlesa, prezentera i showmana James Cordena oraz wokalistki Faith Hill.

Już nie mogłam się doczekać żeby podzielić się z Wami tym super sekretem:)! Jestem ogromnie podekscytowana tym nowym projektem! Będę jurorem w najnowszym amerykańskim talent tv show @theworldsbestcbs na @cbstv. Jako ekspert reprezentuję nasz wspaniały kraj POLSKĘ! W tym programie rywalizują najlepsze talenty z całego świata i walczą o tytuł #worldsbest i wygraną — milion dolarów! Oprócz wspaniałych jurorów reprezentujących cały świat, w programie mamy trzech amerykańskich jurorów supergwiazdy — @drewbarrymore @faithhill i @rupaulofficial, a program jest prowadzony przez najfajniejszego i najśmieszniejszego na świecie @j_corden ! Premiera programu po legendarnej SUPER BOWL już 3go lutego na CBS! Co za cudowna przygoda! – napisała niedawno na swoim Instagramie Ida Nowakowska.

Zdjęcia do amerykańskiej produkcji zakończyły się pod koniec ubiegłego roku. Premiera nowego talent-show CBS odbędzie się już w niedzielę 3 lutego. Tego samego dnia polscy widzowie będą mogli oglądać Idę Nowakowską w kolejnym odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!”, który współprowadzi z Marceliną Zawadzką. 

Jak Ida Nowakowska wspomina pracę z gwiazdami światowego formatu?

Faith Hill polubiłam za to, że była dobrym duchem dla uczestników i jurorów. Drew Barrymore to bez wątpienia jedna z najbardziej szalonych kobiet, jakie poznałam. Można się od niej uczyć luzu i dystansu do siebie. Ru Paul i James to najbardziej barwne postaci w show. Mogę zdradzić, że panowie  lubili sobie dogryzać, co czasami doprowadzało nas do łez. Fajne jest to, że w bardzo krótkim czasie staliśmy się dla siebie jedną wielką rodziną. Choć za kulisami niejednokrotnie dochodziło między nami do zażartych dyskusji na temat uczestników – mówi Ida Nowakowska.

Unikatowym elementem „The World’s Best” jest to, że światową gwiazdę wybierze jury składające się z osób z różnych stron naszego globu, co powoduje, że zwycięzca ma szansę stać się międzynarodową gwiazdą. Liczę, że w kolejnej edycji zobaczymy ludzi z Polski, bo wierzę, że mają szansę zajść bardzo wysoko – dodaje prowadząca „Bake Off – Ale Ciacho!”.

fot. Anna Fijałkowska