Kolejnym Partnerem plebiscytu Influencer’s Top 2019 jest Victoria Cymes. To 100% natury, zdrowia i smaku! Nasze gwiazdy i blogerzy będą testować sok tłoczony na zimno: jabłko, ananas, truskawka, limonka.

Świadomość wpływu diety na nasze zdrowie i samopoczucie nieustannie rosną. Wybieramy te produkty, które dają gwarancję nie tylko doskonałego smaku, ale też są naturalne i dostarczają wszystkich niezbędnych składników. Propozycją, która spełnia te oczekiwania są nowe soki Victoria Cymes – tłoczone na zimno, produkowane w unikalnej na polskim rynku technologii HPP(High Pressure Processing). To właśnie dzięki tej technologii soki tłoczone na zimno zachowują wszystkie wartości odżywcze surowych warzyw i owoców. To znakomite rozwiązanie dla tych, dla których zdrowa dieta to podstawa!

Zdrowa i wygodna – dieta idealna!

Nie każdy wie, iż słowo „dieta”, wywodzące się z języka greckiego, miało znaczenie odmienne niż to rozpowszechnione dzisiaj. „Dieta” początkowo oznaczała po prostu „styl życia”. Daleka była więc od obecnego rozumienia tego słowa, w którym dietę łączy się z licznymi i często nieprzyjemnymi ograniczeniami w codziennym menu.

Nasz sposób myślenia o jedzeniu jednak się zmienia – wracając symbolicznie do pierwotnej definicji diety. Chcemy żyć zdrowo – i jest to nasz wybór. Sięgamy po produkty, które są dla nas najlepsze. Czytamy etykiety; wiemy, których składników unikać, a które są szczególnie cenne.

Co jeszcze jest ważne? Wygoda! Gdy plan każdego dnia mamy wypełniony po brzegi rozmaitymi aktywnościami, z pomocą przychodzą nam gotowe rozwiązania – świeże i naturalne produkty, po które możemy sięgnąć w dowolnym momencie.

Unikalna technologia

Naturalne soki zachowują właściwości świeżych warzyw i owoców. Jednocześnie są trwałe i gotowe do spożycia, gdy tylko masz na nie ochotę… Czy to możliwe? Teraz tak! Victoria Cymes – ceniony producent soków – jako pierwszy polski producent, wprowadziła technologię HPP (z ang. High Pressure Processing) do produkcji soków. Dlaczego ta technologia jest tak wyjątkowa?

Victoria Cymes

Victoria Cymes

Dostępne soki różnią się między sobą sposobem produkcji, a także wartościami odżywczymi. Wiele z nich powstaje z koncentratów. Soki NFC (nie z koncentratu) podlegają pasteryzacji – która zapewnia bezpieczeństwo produktom, ale skutkuje również pozbawieniem części właściwości odżywczych. Oczywiście można wyciskać lub tłoczyć sok samodzielnie – jednak wymaga to i odpowiedniego sprzętu, i czasu.

Technologia HPP, którą stosuje w produkcji soków Victoria Cymes, umożliwia utrzymanie wszystkich składników odżywczych, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa produktu i jego dłuższej trwałości. Jak wygląda proces produkcji w tej technologii?. Jest to innowacyjny proces, który pozwala na wydłużenie terminu przydatności do spożycia soku, nawet do 60 dni bez konieczności jego pasteryzacji czy podgrzewania. Metoda HPP to nietermiczna obróbka żywności pod wysokim ciśnieniem (6000 atmosfer). Obróbka HPP polega na zadziałaniu wodą o bardzo wysokim ciśnieniu na butelki z wytłoczonym na zimno sokiem. Naszych soków nie poddajemy wysokiej temperaturze (np. pasteryzacji, nie podgrzewamy), dzięki czemu zachowują wartości odżywcze surowych warzyw i owoców. W porównaniu z tradycyjną pasteryzacją technika HHP nie powoduje istotnej utraty składników bioaktywnych zawartych w warzywach i owocach. Jakość sensoryczna utrwalonych w ten sposób produktów jest zbliżona do produktów nieutrwalonych.

Świetny smak

Soki, które Victoria Cymes wytwarza w technologii HPP, to nie tylko zdrowie i 100% natury, lecz również doskonały smak. Powstają ze starannie wyselekcjonowanych polskich warzyw cenionych na całym świecie oraz owoców. Wybrano te, które spełniają najwyższe normy i trafiają do dalszego etapu produkcji. Victoria Cymes stworzyła trzy wyjątkowe kompozycje smakowe o inspirujących nazwach. #SUKCES – to połączenie soku tłoczonego ze świeżych jabłek z ananasem, truskawką i limonką. To soczyste orzeźwienie, które pomoże w realizacji wszystkich celów. #SZCZĘŚCIE – to jabłko z dodatkiem mango oraz marchwi. To naturalna słodycz radości i pomarańczowy kolor. #PASJA – zielona energia, która dodaje witalności w każdym momencie dnia – jabłko, przełamane smakiem selera naciowego, ogórka i naci pietruszki.

Świeżo wyciskane soki Victoria Cymes, produkowane w technologii HPP. To najlepszy wybór dla wszystkich, którzy poszukują zdrowych, naturalnych, smacznych i wygodnych produktów, wzbogacających codzienną dietę.

Pamiętaj, aby soków Victoria Cymes szukać w lodówce !!!!!!

Specjalnie dla Was mamy przepis na szybki koktajl, który jest pełen owocowej mocy!

 

 

artykuł powstał we współpracy z Victoria Cymes