Ruszył Influencer’s Top 2019. Wybieramy najlepsze produkty na polskim rynku. Firma Himalaya Herbals oddaje do oceny preparat Ashvagandha.

Misją firmy Himalaya jest sprawienie, aby produkty ziołowe były częścią każdego domu. Asortyment ziołowych suplementów diety został specjalnie opracowany, aby pomóc osiagnąć dobre samopoczucie fizyczne i umysłowe oraz poprawić jakość życia. Firma dokłada wszelkich starań, aby stało się to możliwe poprzez nasze kierowane nauką zaangażowanie w ochronę zdrowia opartą na stosowaniu ziół. Asortyment produktów Himalaya Wellness nie zawiera cukru, sztucznych barwników i aromatów, konserwantów, soi i składników mlecznych. Ashavagandha jest jednym z najbardziej znanych ziół w Ajurwedzie.

Lekarze ajurwedyjscy nazywają ją stabilizatorem nastroju, poprawia działanie układu immunologicznego. Podnosi wydolność organizmu w warunkach wysiłku fizycznego oraz zdolność przystosowania w sytuacjach stresowych. Co ważne ma właściwości odmładzające, wyciszające i wpływające na poprawę snu!

Bardzo dobrze działa w terapiach związanych ze stresem, czyli z tym, co spotyka każdego z nas na co dzień.

Poniżej kilka ciekawostek na temat Ashvagandhy

Inaczej witania ospała, pochodzi z rejonu Indii, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Zalecana przy braku snu i energii, usprawnia pracę nerek i wątroby. Wzmacnia kości, zapobiega utracie wapnia, stymuluje tarczycę zapobiegając jej niedoczynności.

Jak stosować?

1-2 kapsułek dziennie przed posiłkiem

Ashvagandha Himalaya

Ashvagandha Himalaya

 

 

artykuł we współpracy z marką Himalaya Herbals