Najlepsza i najbezpieczniejsza pielęgnacja opiera się na naturalnych składnikach i oryginalnych recepturach. Potencjał natury jest niewyczerpany, niczym bezkresny ocean… a to właśnie tam – w morskich i oceanicznych wodach kryją się składniki, które wzbogacają nowy szampon i maskę marki Jantar. Cenne minerały i dobroczynny bursztyn dla mocnych, zdrowych i pięknych włosów to naturalny sekret skutecznych preparatów najnowszej generacji. Są one już teraz są w zasięgu ręki!

Marka Jantar to kolejny partner Influencer’s Top. Naturalna siła działania nowego szamponu i maski mineralnej Jantar oraz innowacyjna technologia stopniowego uwalniania składników aktywnych sprawiają, że kosmetyki te mają uniwersalny charakter. Rozwiązują różnorodne problemy włosów oraz skóry głowy. Kosmetyki te normalizują wydzielanie nadmiaru sebum przez skórę, co pomaga w pielęgnacji włosów przetłuszczających się, jednocześnie nawilżając kosmyki, nadając im niezwykłą gładkość i blask. Wzmacniają włosy kruche i łamliwe, a także zapobiegają ich rozdwajaniu. To naturalna siła, której zawsze warto zaufać!

Jantar mineralny szampon do włosów

Jantar mineralny szampon do włosów

Szampon mineralny z wyciągiem z bursztynu i minerałami

Łagodna formuła tego micelarnego szamponu sprawia, że może być on stosowany do wszystkich rodzajów włosów. Bogaty w składniki aktywne, m.in. wyciąg z bursztynu i minerałów morskich szampon. Jednocześnie nie zawiera SLS, SLES i parabenów, dlatego doskonale nadaje się do codziennego stosowania. Pozostawia włosy lśniące, odżywione i niezwykle miękkie.

artykuł powstał we współpracy z marką Jantar