.Najlepsza i najbezpieczniejsza pielęgnacja opiera się na naturalnych składnikach i oryginalnych recepturach. Potencjał natury jest niewyczerpany, niczym bezkresny ocean… a to właśnie tam – w morskich i oceanicznych wodach kryją się składniki, które wzbogacają nową maskę do włosów marki Jantar. Cenne minerały i dobroczynny bursztyn dla mocnych, zdrowych i pięknych włosów to naturalny sekret skutecznych preparatów najnowszej generacji. Są one już teraz są w zasięgu ręki!

Marka Jantar to kolejny partner Influencer’s Top. Naturalna siła działania nowej maski mineralnej Jantar oraz innowacyjna technologia stopniowego uwalniania składników aktywnych sprawiają, że kosmetyki te mają uniwersalny charakter. Rozwiązują różnorodne problemy włosów oraz skóry głowy.

Kosmetyki te normalizują wydzielanie nadmiaru sebum przez skórę, co pomaga w pielęgnacji włosów przetłuszczających się, jednocześnie nawilżając kosmyki, nadając im niezwykłą gładkość i blask. Wzmacniają włosy kruche i łamliwe, a także zapobiegają ich rozdwajaniu. To naturalna siła, której zawsze warto zaufać!

Przeczytaj również o szamponie z tej samej serii, klikając tutaj.

Maska do włosów Jantar ma innowacyjną, ultralekką żelową bezolejową formułę, która stopniowo uwalnia składniki aktywne, nie obciążając przy tym włosów. Maskę można stosować na dwa sposoby – zastosować na świeżo umyte włosy. Następnie spłukać lub pozostawić na kosmykach na całą noc. Włosy po zastosowaniu maski są jedwabiście gładkie, lśniące, wzmocnione i odbudowane.

Jantar Sekwencyjna maska mineralna z wyciągiem z bursztynu i minerałami

 

Maska do włosów Jantar

Maska do włosów Jantar

artykuł powstał we współpracy z marką Jantar