W plebiscycie Influencer’s Top oceniamy produkty wyjątkowe. Do partnerów dołączyła marka Cremajo. W dzisiejszych czasach świadomy sposób odżywiania nabiera coraz większego znaczenia. Oprócz zdrowego żywienia rozpatruje również aspekty pochodzenia surowców, sposób wytwarzania artykułów spożywczych, ich skład, a rozważaniom tym towarzyszą pytania o zdrowie zwierząt lub o ekologiczny „odcisk stopy”, na które odpowiedź stanowi kryterium zakupu produktów.

Firma Starck’s nałożyła sobie zadanie stworzenia smacznych artykułów spożywczych na bazie roślin, w miarę możliwości wolnych od alergenów. Takie są właśnie majonezy wegańskie Cremajo, bez jajek, naturalne i smaczne!

Charakteryzują się lekkim i wyrazistym smakiem i są propozycją dla wszystkich osób szukających alternatywy dla klasycznego majonezu i nie tylko. Dzięki temu że ma obniżoną ilość tłuszczu i bardzo niska kaloryczność (230 kcal i 392 kcal) nadają się do każdej diety:

*sportowców i fit
*alergików
*vegan i wegetarian
*diet niskokalorycznych
*cukrzyków
i wiele innych

Majonez mimo iż nie jest tradycyjnym majonezem cechuję się idealną, kremową konsystencją. Dzięki temu idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju sałatek, kanapek czy wielu innych dań. Ponadto stanowi świetną bazę do stworzenia sosów oraz dipów.

Kolejną jego zaletą jest to, iż nie zawiera on glutenu i laktozy oraz nie psuje się w sposób jak konwencjonalny majonez. Ponadto nie trzeba go trzymać w lodówce.

W plebiscycie Influencer’s Top 2019 Cremajo zgłasza 3 produkty:

Cremajo Curry 

Cremajo Czosnek 

Cremajo 40% tłuszczu

artykuł we współpracy