Dermaglin to kolejna marka, która startuje w plebiscycie Influencer’s Top. Polska firma z tradycją, która produkuje maseczki z zielonej glinki kambryjskiej z zachowaniem naturalności i prostoty składów.

Zielona glinka kambryjska jest wydobywana z wyjątkowo czystego ekologicznie rejonu Zatoki Fińskiej. Zawiera w swoim bogatym składzie m.in: związki krzemu, siarki, wapnia, magnezu, fluoru, sodu, potasu, selenu, molibdenu, cynku. Dermaglin do plebiscytu zgłosił maseczkę gwiżdż na pryszcz!

Maseczka dogłębnie oczyszcza skórę z niedoskonałości, pozostawiając ją matową i gładką. Mamy tutaj również w składzie unikalne połączenie oleju konopnego i oleju kokosowego.Działanie składników wpływa kojąco na skórę, łagodzi podrażnienia oraz wyrównuje jej koloryt.

Dermaglin - maseczka gwiżdż na pryszcz

Dermaglin – maseczka gwiżdż na pryszcz

Jak stosować maseczkę?

1-2 w tygodniu nakładamy grubą warstwę maseczki na twarz. Omijamy okolice oczu i ust. Następnie po 20 minutach zmywamy. Jaka jest skóra po stosowaniu maseczki? Zdecydowanie bardziej rozświetlona, gładsza, napięta, wygląda na zadbaną. Opakowanie to 20 gr. Bardzo fajny produkt, który polecamy.

 

Na stronie firmy czytamy:

Od 15 lat tworzymy markę Dermaglin w zgodzie z prostą filozofia ,,ulepić zdrowie z glinki” konsekwentnie pielęgnując połączenie natury, zdrowia i piękna. Jesteśmy liderem w wydobyciu i przetwarzaniu najcenniejszej z glinek – zielonej glinki kambryjskiej i jako jedyni w Europie tworzymy kosmetyki na jej bazie. Od lat budowany wizerunek marki oparty jest na oryginalnych innowacyjnych recepturach oraz specjalnej technologii synergicznego połączenia zielonej glinki kambryjskiej z cennymi wyciągami ziołowymi, co czyni nasze kosmetyki unikatowymi i innowacyjnymi na skalę światową.

Misją naszej firmy jest produkcja najwyższej jakości kosmetyków z zielonej glinki kambryjskiej z zachowaniem naturalności i prostoty składów. Uważamy, że każdy zasługuje na możliwość stosowania bezpiecznych naturalnych zdrowych produktów.

Nasze produkty powstają w nowoczesnej fabryce spełniającej najwyższe standardy produkcji GMP, a ich jakość potwierdzają liczne badania i certyfikaty oraz prestiżowe nagrody na międzynarodowych imprezach targowych. Przede wszystkim spektakularne działanie produktów Dermaglin doceniają internauci przyznając wysokie noty na portalach społecznościowych.

artykuł powstał we współpracy z marką Dermaglin