White Glo to kolejna nominowana marka w plebiscycie Influencer’s Top 2019. To najpopularniejsze pasty wybielające w Australii. Dzięki swojej skuteczności są znane na całym świecie, a teraz dostępne również w Polsce! White Glo to nie tylko wybielanie zębów – minerały i substancje czyszczące w niej zawarte pozwalają dbać o codzienną higienę jamy ustnej. Uzupełniają także niedobory wapnia i regenerują szkliwo.

Wybielanie zębów niewłaściwymi preparatami może je osłabiać i prowadzić do zniszczenia szkliwa zębów! W Influencer’s Top 2019 nominowana jest min. pasta White Glo Professional Choice, stosowana przez modelki czy celebrytów, którzy zawodowo dbają o blask swojego uśmiechu.

White Glo Professional Choice

White Glo Professional Choice

Wart podkreślenia jest fakt, że White Glo Professional Choice została uznana za najbardziej skutecznie wybielająca pastę do zębów przez wiodące badania konsumenckie oraz FDI (największą organizację lekarsko-dentystyczną na świecie, zrzeszającą ponad 200 krajowych organizacji stomatologicznych).

Każda zawiera unikatową szczoteczkę do zębów, która posiada wyjątkowo skondensowane z wysokiej jakości włosie zaprojektowane przez specjalistów dentystycznych z USA. Szczoteczka bezpiecznie poleruje powierzchnie zębów, skutecznie bez ścierania. W połączeniu z pastą do zębów White Glo mikro-polerowanie cząsteczkami pasty bezinwazyjnie znikają plamy i rozjaśnia przebarwienia.

Zestaw zawiera też 8 stomatologicznych wykałaczek, dzięki którym można wyczyścić cząsteczki pokarmu i płytkę nazębną z trudno dostępnych miejsc między zębami po każdym posiłku.

artykuł powstał we współpracy z marką WHITE GLO