Herla to marka luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych, która łączy najnowsze osiągnięcia z bogactwem nauki najcenniejszych składników naturalnych. Krem Herla Black Rose czyli przeciwzmarszczkowy krem liftingujący na dzień został właśnie nominowany w kategorii zdrowie/uroda Influencer’s Top 2019.

Marka Herla skoncentrowana jest na kobietach i ich potrzebach: potrzebie piękna i samoakceptacji, zdrowia, kobiecości, realizacji pasji oraz świadomego życia w harmonii z otaczającym środowiskiem naturalnym. Dba o jakość swoich produktów i społeczność w miejscach, gdzie ich surowce naturalne są produkowane.

Do produktów wybierane są składniki naturalne z całego świata. Marka Herla jest we współpracy z jednostkami naukowo – badawczymi na całym świecie. Design opakowań jest elegancki i nowoczesny.

Założycielka marki twierdzi, że do jej powstania zainspirowały ją podróże, które są jej pasją. Jeżdżąc po świecie obserwowała styl życia kobiet w różnych zakątkach globu. Większość składników produktów to certyfikowane surowce organiczne. Wszystkie produkty HERLA posiadają oceny bezpieczeństwa, przeszły niezbędne badania dermatologiczne oraz zostały wytworzone zgodnie z zasadami GMP i ISO 9001.

W plebiscycie Influencer’s Top 2019 nominowany jest efektywny przeciwzmarszczkowy krem liftingujący na dzień 50ml.

Herla - efektywny przeciwzmarszczkowy krem liftingujący na dzień 50ml

Herla – efektywny przeciwzmarszczkowy krem liftingujący na dzień 50ml

Intensywnie liftingujący krem do twarzy oparty na unikalnym i cenionym przez specjalistów połączeniu ekstraktu z kwiatów czarnej róży, oleju z dzikiej róży oraz olejku z róży damasceńskiej. Multizadaniowa formuła poprawia jędrność i elastyczność skóry, wygładza zmarszczki oraz zapewnia dogłębną odbudowę i odżywienie skóry.

Innowacyjna substancja przeciwstarzeniowa Butterfly Lavender (Stoechiol, ekstrakt z lawendy hiszpańskiej) zapewnia natychmiastowe rozluźnienie zmarszczek. Długotrwale odbudowuje epidermę, poprzez zwiększenie poziomu nawilżenia skóry. Kompleks wyciągów różanych to najcenniejszy składnik zwalczający nieregularną pigmentację oraz doskonałe źródło kwasu trans-retinowego (witaminy A w postaci naturalnej).

Bogata kompozycja aminokwasów reguluje płaszcz hydrolipidowy oraz wpływa pozytywnie na gospodarkę mineralną skóry, składnik aktywny Anti-oxidant Complex działa kojąco oraz stymuluje skórę do odnowy. Cera z każdym dniem zyskuje gładkość i niepowtarzalny blask. Wyjątkowe i innowacyjne składniki aktywne zwiększają jędrność i elastyczność skóry. Kluczowe ekstrakty roślinne zmniejszają napięcie mięśniowe dając widoczny efekt wygładzenia drobnych i głębokich zmarszczek. Wielozadaniowa formuła zapewnia długotrwały efekt liftingujący połączony z działaniem redukującym oznaki zmęczenia. Cera staje się niepowtarzalnie jedwabista i cudownie rozświetlona.

artykuł powstał we współpracy z marką Herla