Smaki dzieciństwa teraz w zdrowszym wydaniu!

Linia „Z serca natury” marki Delecta wpisuje się w trend żywności health&smart – łączącej liczne wartości odżywcze, naturalny skład oraz atrakcyjne smaki. Jej cechą charakterystyczną jest tzw. „czysta etykieta”. Z produktów wyeliminowano konserwanty oraz syrop glukozowo-fruktozowy. Zmniejszono zawartość cukru – nawet o 30%. W skład linii wchodzą m.in. kisiele i budynie instant (np. Owocowy kubek KIDS), budynie jaglane, ciasta, a także babeczki i pierniki.

 „Z Serca Natury” marki Delecta to linia stworzona w myśl zasady „Jesteś tym, co jesz”, która odpowiada na coraz większe zainteresowanie konsumentów zdrową żywnością. Produkty cechują proste receptury, naturalne dodatki, brak syropów oraz sztucznych barwników, a także ograniczona ilość cukru. Zawierają one szlachetne i naturalne składniki, m.in. mąkę jaglaną, polską dynię Hokkaido, naturalną wanilię, belgijską czekoladę, marchew, naturalną witaminę C pochodzącą z aceroli. 

Babeczki Marchewkowe

Babeczki marchewkowe Delecta to pierwsze na rynku babeczki do domowego wypieku na bazie marchewki i mąki gryczanej. Szlachetne składniki, bogactwo aromatycznych przypraw i obniżona o 30% zawartość cukru to wyróżniki najnowszego produktu marki, dostępnego w linii z Serca Natury.

Babeczki marchewkowe Delecta doskonale wpisują się w  trend naturalnej żywności, bazującej na szlachetnych składnikach oraz prostych, autentycznych recepturach. Odpowiedzią marki na oczekiwania konsumentów w tym zakresie jest linia zdrowych produktów z Serca Natury, obejmująca budynie jaglane, Babeczki dyniowe, kisiele dla dzieci Owocowy kubek KIDS oraz Owocowy kubek FIT z dodatkiem superfoods. 

Zawierają wyłącznie naturalne składniki – bogatą w karoten i witaminy marchew, mąkę gryczaną (13%) oraz aromatyczną mieszankę cynamonu, goździków i kardamonu. Ilość cukru w produkcie zmniejszono aż o 30%.

 

 

 

 

 

 

 

 

Owocowy Kubek KIDS

Owocowy Kubek KIDS to w 100% naturalna i spełniająca warunki ustawy sklepikowej przekąska stworzona z myślą o dzieciach. Jedyne tego rodzaju kisiele na rynku dostępne są w trzech owocowo-marchewkowych smakach, tj. marchew-pomarańcza, marchew-jabłko i marchew-banan.

Kisiele Owocowy kubek KIDS to znakomita alternatywa dla tradycyjnych przekąsek i oryginalne urozmaicenie codziennej diety. To także źródło naturalnej witaminy C pochodzącej z aceroli. Wystarczy jedynie 175 ml gorącej wody, by cieszyć się szybką w przygotowaniu, sycącą i całoroczną przekąską, która doskonale sprawdzi się w diecie najmłodszych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Owocowy Kubek FIT 

Owocowy Kubek FIT to deser, którego receptura została opracowana zgodnie z założeniami „czystej etykiety”.  Bazuje na naturalnych, szlachetnych składnikach i produktach zaliczanych do superfoods, takich jak quinoa, amarantus i acerola. Owocowy Kubek FIT jest dostępny w trzech smakach: aronia, czerwona porzeczka i pigwa.

Polskie owoce słyną m.in. z bogactwa witamin i przeciwutleniaczy. Wspomagają odporności i pracy układu pokarmowego, podnoszą wartość odżywczą deserów oraz nadają im wyraźny owocowy smak. Unikalną cechą kisieli z linii Owocowy Kubek FIT jest obniżona o 30% zawartość cukru, co przekłada się wprost na niską kaloryczność deseru. Jedna porcja gotowej przekąski to zaledwie 97-98 kcal.

 

Budyń jaglany

Budynie jaglane Delecta dostępne w trzech smakach: czekoladowym z belgijską czekoladą, waniliowym z dodatkiem naturalnej wanilii oraz malinowym.

Budyń jaglany to pierwszy tego typu budyń na rynku – bez dodatku cukru, z wysokiej jakości prażonej mąki jaglanej, niemodyfikowanej skrobi ziemniaczanej z naturalnymi aromatami i barwnikami. Zawiera, w zależności od smaku, belgijską czekoladę, ekstrakt z wanilii, proszek malinowy i wysokiej jakości kakao.

Budynie jaglane Delecta są proste w przygotowaniu. Jedno opakowanie stanowi optymalną porcję na 500 ml mleka. Produkt sprawdzi się jako samodzielny tradycyjny deser.

artykuł powstał we współpracy z marką Delecta