Manufaktura Lawenda to marka, która dba o każdy szczegół swoich produktów. Są wytwarzane ręcznie według własnych receptur i z wysokiej jakości składników. Każdy z nich pakowany jest w szklany słoik. Firma stawia na naturalne surowce, takie jak: olej kokosowy, masło shea, masło kakaowe, olej słonecznikowy, czy witamina E, które są cennym źródłem wartości odżywczych.

Manufaktura Lawenda w plebiscycie Influencer’s Top 2019 nominowana jest z masłem peelingującym do ciała – kawowa energia.

Peelingujące masło do ciała – kawowa energia to kosmetyk, który jest z najlepszych soli i wyselekcjonowanych olejów w idealnym połączeniu masła i peelingu, na bazie naturalnych składników.

To wyjątkowa mieszanka maseł (shea, kawowego oraz kakaowego) i olejów (kokosowego, babassu) z dodatkiem soli morskiej i soli z Morza Martwego. Wystarczy umyć się masłem peelingującym i dobrze spłukać kosmetyk. Zapewni delikatny peeling, pozostawiając skórę aksamitnie gładką i intensywnie nawilżającą warstwę masła. Oczyszcza skórę, a zarazem dogłębnie nawilża i pielęgnuje ją. Efekt będzie natychmiastowy.

Kawa działa pobudzająco i ujędrniająco.

Manufaktura Lawenda

Manufaktura Lawenda

 

artykuł we współpracy z Manufaktura Lawenda