F.P.U.H. “KAMIL” KAMIL GAWLIŃSKI Import-Eksport Sp. z o.o. jest  producentem i dystrybutorem naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych marki Nacomi. Wszystkie kosmetyki tej marki są robione ręcznie. Inspiracją producenta jest natura, zdrowy tryb życia i naturalne piękno. Marka dołączyła do plebiscytu Influencer’s Top 2019 z oczyszczającym peelingiem do twarzy i ust o zapachu arbuza.

Łącząc dobroczynne składniki ekologiczne z pięknymi zapachami oraz idealnie dobierając konsystencję produktów, Nacomi sprawia, że każda kobieta może cieszyć się pielęgnacją własnego ciała i włosów bez obaw o swoje zdrowie. Firma nieustannie poszerza gamę produktów, dbając nie tylko o kobiety, ale również o mężczyzn i co najważniejsze o dzieci. Kosmetyki Nacomi produkowane są zgodnie z normą PN-EN ISO 22716.

Nasze jury będzie oceniać nowość w ofercie marki – oczyszczający peeling do twarzy i ust o zapachu arbuza.

To produkt o działaniu odświeżającym, przeznaczony do każdego typu cery. Sprawia, że pielęgnacja twarzy staje się słodką przyjemnością. Dzięki zawartości cukru oraz ziarenek maku, peeling do twarzy i ust łagodnie usuwa martwy naskórek, regulując przy tym procesy naturalnej odnowy ich delikatnej skóry, aby skóra zawsze wyglądała promiennie i świeżo. Olej jojoba i olej ze słodkich migdałów zapewniają jej naturalną pielęgnację i nawilżenie. Dodatkowo podczas aplikacji zmienia się konsystencja peelingu z żelowej na kremową.

Nacomi - oczyszczający peeling do twarzy i ust o zapachu arbuza

Nacomi – oczyszczający peeling do twarzy i ust o zapachu arbuza

artykuł powstał we współpracy z marką Nacomi