Warsztaty z Gwiazdą to autorski projekt portalu Allaboutlife dla blogerów, gwiazd, influencerów i mediów.  19 marca odbyła się już piętnasta edycja tego spotkania pod hasłem “Wszystko co zdrowe”. Naszymi gwiazdami byli Martyna Chomacka i Lorek Zedju – finaliści Masterchef Polska, którzy przygotowali przepyszne, łatwe i bardzo zdrowe przepisy. 

Projekt warsztatów ma na celu propagowanie mody na zdrowe odżywanie, umiejętną i bezpieczną pielęgnację urody, dbanie o siebie, poruszanie ciekawych i ważnych tematów związanych z codziennym życiem każdej kobiety oraz prezentację nowości rynkowych.

Warsztaty z Gwiazdą edycja “Wszystko co zdrowe” odbyły się w Centrum Techniki Kulinarnej w Warszawie. Ta wspaniała przestrzeń to 300 metrowe miejsce, które służy przestrzenią podczas eventów dla np. dla ponad 100 osób gotujących w jednym czasie. Centrum wyposażone jest w najwyższej klasy sprzęt marki Dora Metal.

Partnerami XV edycji naszych Warsztatów byli: Oryginalny Sok, Kuvings, Moja Farma Urody, batony Nelka, Jabłka Grójeckie, Winnica Dwórzno, Stovit, Baziółka, Krasnystaw, Lunch Munch, Home&You, Zimne Piękno, L’Biotica, Ekowital, Urterkram, Dobrekonopie.pl, Runoland.

Trend w kuchni jest taki, że wybieramy naturale produkty najwyższej jakości na bazie których, tworzymy i gotujemy – sami. Dbamy o swoje zdrowie poprzez zdrowe odżywianie i wybieramy produkty lokalne jak polskie jabłka czy konopie czy polskie wino. (Jabłka Grójeckie, Stovit, Dobre Konopie czy Winnica Dwórzno).

W pielęgnacji urody stawiamy na naturalne składniki w kremach i szamponach np. L’Biotica czy Moja Farma Urody oraz domowe spa jak np. kule do masażu na zasadzie krioterapii np. Zimne Piękno.

Szanujemy zdrowe swoich dzieci, przygotowujemy im pyszne dania do szkoły lub wybieramy te przekąski, których skład jest idealny jak np batony Nelka. Wyciskamy soki lub wybieramy te nie z koncentratów (wyciskarki Kuvings czy Oryginalny Sok).

Dla wielbicielek designu mamy najnowsze trendy dekoracji stołu na Wielkanoc od Home&You.

Goście odwiedzili nas tłumnie, zobaczcie jak było:

 

Martyna Chomacka i Lorek Zedju

Martyna Chomacka i Lorek Zedju

Martyna Chomacka i Lorek Zedju

Martyna Chomacka

Krasnystaw

Runoland

Patrycja Bilewska Martyna Chomacka Lorek Zedju Elvira Mo

Runoland

Zimne Piękno

Sebastian Kowalczyk Ciapurr

Anna Kosterna Czosnek w Pomidorach

Agnieszka Kałuża Agnieszka Kociak

Mymoodbook Michał Dudziński

Antonina Flak

Antonina Flak

Patrycja Leszczenko Anna Użyńska