Media społecznościowe są kopalnią wiedzą, również i dla nas. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że istnieje czarna woda FULVICA. To nowość na europejskim rynku, której nie mogło zabraknąć w naszym plebiscycie!

Czarna woda od Fulvica jest bez zapachu i smaku, ale zawartość jaką ma w sobie – imponuje! Zawiera bowiem kwasy huminowe, fulwowe oraz humusowe. Dlaczego czarna? Innowacyjna metoda wydobywania składników ze skał leonardytu (osadzającej się ponad 80 milionów lat materii roślinnej) pozwala na uzyskanie naturalnej czarnej barwy wody.

Czarna woda - Fulvica

Czarna woda – Fulvica

FULVICA – Premium Black Water posiada szereg właściwości pro-zdrowotnych, takich jak:

– alkalizujące PH – przyczynia się do zmniejszenia zakwaszenia organizmu, tworząc środowisko zasadowe

– detoksykujące kwasy huminowe – oczyszczają organizm z nadmiaru toksyn, skutecznie neutralizują wolne rodniki

– 77+ naturalnych minerałów śladowych – przeciwdziałają starzeniu się i zwalczają niedobory minerałów

Ważne!

Cząsteczki kwasów huminowych mają zdolność wiązania się z metalami ciężkimi takimi jak kadm, czy ołów. Potem przechodzą przez ścianę jelita i w efekcie usuwają szkodliwe substancje z organizmu. Według przeprowadzonych badań kwasy huminowe poprawiają wchłanianie składników odżywczych, ułatwiając skórze przyswojenie potrzebnych substancji mineralnych. Z kolei osoby, które przechodzą na dietę alkalizującą często odczuwają znaczną utratę wagi w wyniku redukcji tkanki tłuszczowej.

Więcej o działaniu znajdziecie tutaj.

artykuł powstał we współpracy z marką Fulvica