Electrolux wprowadził na rynek bezprzewodowy odkurzacz, który całkowicie odmienia sposób sprzątania. Pure F9 łączy w sobie to, co najlepsze w obu światach – skuteczność tradycyjnego sprzętu i uniwersalność odkurzacza pionowego. Dzięki temu nowy produkt z powodzeniem może stać się głównym urządzeniem sprzątającym w domu i właśnie został nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2019.

Ten jedyny

Pure F9 to nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy, który jest na tyle uniwersalny i skuteczny, że może być głównym odkurzaczem w domu. Został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb współczesnych konsumentów, którzy w intensywnym trybie życia, nie mają zbyt wiele czasu na domowe obowiązki. Pure F9 zapewni wymaganą moc, czas pracy oraz elastyczność, których utraty obawiali się użytkownicy, wybierając odkurzacz pionowy. Jednocześnie urządzenie posiada najważniejsze zalety sprzętów bezprzewodowych – wygodę użytkowania i krótszy czas sprzątania. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który wystarcza na idealne wysprzątanie całego mieszkania, urządzenie może odkurzyć nawet 180 m2 podłogi. Pure F9 to gwarancja komfortu i efektywności – najważniejszych cech odkurzacza.

Odkurzacz Electrolux Pure F9

Odkurzacz Electrolux Pure F9

Niezrównana uniwersalność

Pure F9 został wyposażony w unikalny mechanizm, który pozwala na przesuwanie głównego korpusu odkurzacza wzdłuż aluminiowej rury. Dzięki temu, możemy efektywnie odkurza pod meblami oraz w trudno dostępnych miejscach. Urządzenie ma znakomity zasięg i nieograniczony promień działania. Świetnie sprawdzi się przy odkurzaniu wysoko położonych miejsc, takich jak karnisze, narożniki przy suficie czy lampy. Dodatkowo, wyciągany i elastyczny wąż zapewnia niezwykle szerokie możliwości – dzięki niemu można posprzątać szafki, szuflady a nawet wnętrze auta. W ten sposób przy pomocy jednego sprzętu odkurzymy każdy zakamarek.

Najwyższy poziom skuteczności

Poza nieograniczonym zasięgiem, Pure F9 ma także szereg innych funkcji, które decydują o jego wysokiej skuteczności. Elektroszczotka odkurzacza została wyposażona w bardzo jasne oświetlenie LED, które zapewnia doskonałą widoczność w ciemnych miejscach poprzez szerszy strumień światła. Ponadto gwarantuje ona dużą skuteczność zbierania kurzu oraz silny przepływ powietrza, a jej konstrukcja dodatkowo ułatwia czyszczenie. Pure F9 posiada 3 poziomy mocy, których ustawienia widoczne są na ekranie LED. Bardzo ważnym udogodnieniem jest funkcja automatycznej regulacji, która samoczynnie dostosowuje poziom mocy do rodzaju odkurzanej powierzchni. Dzięki temu, nie musimy pamiętać o zmianie ustawień urządzenia podczas przechodzenia z twardej podłogi na dywan i vice versa. Odkurzacz zrobi to za nas, gwarantując najbardziej efektywną siłę ssania dla danego podłoża.

Dostosowany do Twoich potrzeb

Najnowszy odkurzacz marki Electrolux to nie tylko gwarancja wysokiej skuteczności, ale przede wszystkim wygoda użytkowania. Ergonomiczna konstrukcja Pure F9 czyni go urządzeniem szytym na miarę. Teleskopowa regulowana rura pozwala na dokładne dostosowanie do wzrostu użytkownika, co w połączeniu z niewielkim ciężarem i odpowiednio dobranym środkiem ciężkości gwarantuje komfort podczas odkurzania.

Specjalna budowa urządzenia zapewnia mniejsze obciążenie nadgarstka i sprawia, że odczuwalny ciężar trzymany w dłoni podczas sprzątania to jedynie 0,9 kg. Dzięki temu, możemy posprzątać skutecznie i niemal bez wysiłku. Poza możliwością dostosowania do wzrostu użytkownika, Pure F9 dzięki eleganckiemu designowi, dopasuje się także do każdego wnętrza. Nie musimy martwic się już o przechowywanie odkurzacza – to urządzenie, może stać się dodatkowym elementem aranżacji pomieszczenia.

Odkurzacz posiada samostojącą konstrukcję, dzięki czemu można postawić w każdym miejscu, a także zrobić przerwę w odkurzaniu w dowolnym momencie, bez konieczności odstawiania sprzętu na podstawkę z ładowarką. Pure F9 zapewni nie tylko idealny komfort użytkowania, ale także zdrowsze powietrze. Szczelny zbiornik na kurz oraz 5-stopniowa filtracja powietrza wylotowego gwarantują zatrzymywanie ponad 98,6 % drobnego pyłu. To ważne szczególnie dla alergików. Z myślą o nich powstał model Pure F9 Allergy, który został dodatkowo wyposażony w mini turboszczotke, idealnie nadającą się do czyszczenia mebli tapicerowanych z kurzu czy sierści. Pure F9 to urządzenie pełne uniwersalnych rozwiązań, które dostosują się do konkretnych potrzeb każdego użytkownika.

Niezrównana uniwersalność, ergonomiczna konstrukcja i najwyższa skuteczność to tylko niektóre z zalet odkurzacza Pure F9. To urządzenie na miarę współczesnego stylu życia, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

artykuł we współpracy z marką Electrolux