Produkty firmy Higienix to szeroki wybór wydajnych ekologicznych i biodegradowalnych preparatów myjących i czyszczących , ułatwiających sprzątanie domu. Wysoka jakość środków jest skoncentrowana na pielęgnacji powierzchni i armatury. Czystość jest dla Higienix priorytetem. Chemia do sprzątania Higienix umożliwia uzyskanie czystej powierzchni szybko i bez większego wysiłku. Formuły preparatów zostały opracowane z myślą o skuteczności i bezpieczeństwie z wykorzystaniem ekologicznych komponentów. Oferta obejmuje między innymi preparaty usuwające osady z tłuszczu, kamienia wodnego, alkaliczne i kwaśne płyny antybakteryjne i antygrzybiczne pieniące i niepieniące do mycia i czyszczenia. Marka została nominowana z preparatem Max Active do mycia i usuwania osadów z tłuszczu i zabrudzeń organicznych

Zaschnięty i przypalony tłuszcz na kuchence, płycie, garnkach czy w piekarniku, kamień na zlewie, zacieki w kabinie prysznicowej, rdza, sadza, usuwanie brudu nie są dla Nas przeszkodą. Już po pierwszym zastosowaniu preparatów Higienix widoczne są efekty, utrzymujące się przez dłuższy okres czasu. Nasza oferta produktowa dostosowana jest do czyszczenia różnych powierzchni – ceramicznych, szklanych, glazury, terakoty. Ekologiczne środki do oczyszczania i dezynfekcji Higienix to gwarancja sukcesu.

Higienix

Higienix

Max Active – preparat do mycia i usuwania osadów z tłuszczu i zabrudzeń organicznych

Przeznaczenie:

  • aktywna piana do czyszczenia płyt kuchennych, piekarników, naczyń ze stali nierdzewnej, rusztów, grilli, szyb kominkowych.
  • można stosować do czyszczenia nagrobków lastrika i granitu.

Nie stosujemy do powierzchni aluminiowych, cynkowych i marmuru.

Jak używamy?

Nanieść niewielką ilość preparatu równomiernie na zabrudzoną powierzchnię i pozostawić na 2-5 minut. Następnie za pomocą szmatki lub papierowego ręcznika wytrzeć do czysta. Po czyszczeniu preparatem powierzchnię zmyć wodą do uzyskania odczynu neutralnego. Czyszczenie wykonywać w gumowych rękawicach.

Po umyciu powierzchnie kontaktujące się z żywnością spłukać dokładnie wodą nadającą się do picia.

Czyszczenie szyb kominkowych: szybę spryskać preparatem, przyłożyć ręcznik papierowy na całą jej powierzchnię, ponownie nanieść pianę na powierzchnię papierowego ręcznika i pozostawić na 10 min. Po tym czasie zebrać wszystko z powierzchni szyby.

Zawiera: wodorotlenek sodu.

Posiada Atest PZH: H-HŻ-6071-0172/2015/A

artykuł powstał we współpracy z marką Higienix