Bycie fit to już nie jest tylko moda. Największe gwiazdy, blogerzy , influencerzy, znawcy tematu promują zdrowy styl życia od wielu lat. Teraz w ten trend wpisuje się świadome odstawianie mięsa nie tylko z powodów zdrowotnych dla naszego ciała, ale również w trosce o naszą planetę. Przemysłowa hodowla zwierząt radykalnie zwiększa emisję gazów cieplarnianych do atmosfery. Przerzucenie się na dietę uboższą w mięso to również świadomy krok w kierunku poprawy jakości życia w najuboższych regionach świata. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło powitać w gronie produktów nominowanych do Plebiscytu Influencer’s TOP 2019 firmę Kuvings Polska z jej sztandarowym produktem – wyciskarką wolnoobrotową EVO 820 – Rolls Roycem wśród tego typu urządzeń.

Kuvings to światowy lider na rynku wyciskarek wolnoobrotowych. Laureat wielu prestiżowych nagród, w tym dwukrotnie wyciskarka Kuvings została wybrana przez prestiżowy Magazyn Choice jako najlepsza wyciskarka na rynku. Mieliśmy okazję przetestować model na ostatnich warsztatach kulinarnych Allaboutlife z uczestnikami MasterChef – Lorkiem Zediu i Martyna Chomacką. Wyciskarka zyskała olbrzymie uznanie uczestników wydarzenia, sami zobaczcie (kliknij tutaj)

 

EVO 820 to nie tylko uznany za najciekawszy na świecie design, który występuje w 4 wersjach kolorystycznych: grafit, czerwień, szampański oraz biel…

Kuvings EVO 820

Kuvings EVO 820

EVO 820 TO RADYKALNE ZMIANY TECHNOLOGICZNE I UŻYTKOWE:

Kuvings zadbał o nasze bezpieczeństwo wprowadzając dodatkowe zabezpieczenia gdy używamy długich i twardych warzyw np. marchwi, pora czy buraków. Wlot dla owoców i warzyw poszerzył aż do 82 mm. Zmianie uległy również materiały zastosowane w nowej wyciskarce zamienione na ekologiczne bez szkodliwych bisfenoli – m.in. trytan oraz ultem.

Otwór przez który odprowadzana jest pulpa z owoców i warzyw również uległ modyfikacji. Został on znacznie powiększony, a na dodatek górna część zyskała zgrabne wycięcie. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko zatykania otworu, a samo czyszczenie misy z pozostałości warzyw i owoców jest dużo łatwiejsze. 

ŁATWE CZYSZCZENIE

Mycie wyciskarki to zwykle najmniej przyjemna część korzystania z tego rodzaju sprzętu. Na szczęście Kuvings stara się maksymalnie uprościć życie użytkownikom, stale wprowadzając rozwiązania. Dzięki nim czyszczenie wyciskarek staje się łatwiejsze i znacznie szybsze.

SZYBKA PRACA I BARDZO KLAROWNY SOK

Już poprzednie modele wyciskarek Kuvingsa osiągały doskonałe rezultaty jeśli chodzi o pyszny i klarowny sok. Nie inaczej jest w przypadku modelu EVO820 – próżno dopatrzeć się w wyciśniętym soku resztek pulpy, która wychodzi z wyciskarki bardzo sucha. Uzyskany napój jest gęsty i klarowny.

Najnowszy model Kuvingsa pracuje szybciej, bardziej stabilnie, jednocześnie pracuje jeszcze ciszej.

www.lepszesoki.pl

Instagram: kuvings_polska

artykuł powstał we współpracy z Kuvings Polska