Nowe zapachy od BI-ES BLOSSOM oraz No 11 i No 44 nominowane w kategorii uroda w Plebiscycie Influencer’s TOP 2019.

Marka BI-ES od dawna cieszy się zaufaniem osób na całym świecie. Jest jednym z największych producentów perfum w całej Europie. Nieustannie pracuje nad udoskonaleniem swojego portfolio, wprowadza kolejne linie zapachów, które za każdym razem zostają bardzo ciepło przyjęte przez branżę kosmetyczną, ale przede wszystkim przez wiernych użytkowników, którzy są z nią już blisko 25 lat! BI-ES podąża za światowymi trendami, stara się sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. W wielu dziedzinach jest pionierem nie tylko w Polsce, ale i na zagranicznych rynkach perfumeryjnych.

Ostatnio w portfolio marki pojawiły się kolekcje zapachów nad którymi pracę trwały wiele miesięcy. Współpraca z największymi domami perfumiarskimi pozwoliła przedstawić całkowicie innowacyjne produkty, wyznaczające nowy kierunek rozwoju firmy.

Jako pierwsza na rynku pojawiła się NUMBERS COLLECTION. W zaledwie miesiąc od premiery ponad 100 tysięcy jej flakonów trafiło do rąk naszych klientów. Ten niewątpliwie ogromny sukces skłonił twórców do powiększenia kolekcji o dwa kolejne zapachy No11 oraz No44 – ich esencje, podobnie jak we wcześniejszych zapachach odpowiadały liczbom z Numerologii, tym razem Mistrzowskim.

 

Poniżej kilka słów o nich:

No11

Numerologiczne 11 to czuli i kochający partnerzy, wrażliwi na potrzeby drugiej strony. Potrafią być bardzo wymagający, jednak ich lojalność i oddanie w pełni rekompensują wszystkie starania, czyniąc ich wymarzonymi towarzyszami życia.

Nuty zapachowe: cytryna, pomarańcz, róża, peonia, nuty morskie, wetiwer, piżmo, jaśmin.

Bi-es

Bi-es

 

No 44

Pod wrodzoną charyzmą i siłą charakteru numerologicznej 44 kryje się romantyczna dusza, która jest w stanie poświęcić wszystko dla miłości. Kobiety spod tej liczby szybko się przywiązują, darząc partnera szczerym i trwałym uczuciem. Nie jest im obca zazdrość, pomimo iż same obdarzone magnetycznym urokiem, silnie przyciągają do siebie płeć przeciwną.

Nuty zapachowe: bergamotka, arbuz, owoce leśne, akord zielonych liści, jaśmin, róża, konwalia, lilia wodna, paczula, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, piżmo tonka.

 

Kolejną linią zapachów przedstawioną przez BI-ES była BLOSSOM COLLECTION. Niezwykle kobiece wody perfumowane w których zapachy oparte są na nieoczywistych połączeniach kwiatowych. Inspiracją do jej stworzenia był już mocno zakorzeniony – nie tylko w perfumerii ale i w modzie motyw florystyczny.

Blossom Collection to nie tylko zapach, to także uczta dla oka! Flakony oraz kartoniki zaprojektowane zostały tak, aby każda kobieta sięgała po nie z ogromną przyjemnością.

W kolekcji znaleźć można między innymi orzeźwiający swoimi zielonymi nutami w ciekawym zestawieniu z piżmem i białą ambrą- Blossom Garden oraz otulający cudownym aromatem białych kwiatów przełamanym cytryną i pieprzem – Blossom Meadow.

Współpraca ze ekspertami z całego świata, ciągły rozwój, oraz przede wszystkim wieloletnie doświadczenie pozwoliły marce BI-ES wejść na nowy poziom w branży perfumeryjnej i kosmetycznej. Jej twórcy stworzyli nową definicję luksusu, rozumianego jako najwyższą jakość w przystępnej cenie. Kolejny raz pokazali, że liczy się pomysł, pracowitość, a polski produkt może z powodzeniem dorówna europejskim i światowym markom.

Artykuł we współpracy z:
www.sklep.bi-es.eu
Instagram: bies_perfumes