Uwielbiamy polskie kosmetyki. Na naszych półkach jest ich coraz więcej! Od jakiegoś czasu testujemy produkty marki Solange Laboratories. To nowa firma na polskim rynku kosmetycznym, która specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry z problemami. 

Wszystkie kosmetyki, które powstają w Solange Laboratories są oparte wyłącznie o naturalne składniki aktywne, które są nie tylko skuteczne, ale i przyjazne skórze. Dla twórców marki najważniejsza jest jakość ich produktów. Używają wyłącznie oryginalnych i sprawdzonych surowców o jak najmniejszym stopniu ryzyka wywołania podrażnień skóry.

Receptura każdego kosmetyku dobierana jest w oparciu o najnowsze badania oraz nasze osobiste doświadczenia. Solange Laboratories stawia na oryginalne połączenie składników nie sugerując się tym, co jest obecnie na rynku. W plebiscycie Influencer’s Top 2019 nominowany został krem do twarzy do cery naczynkowej.

Solange Laboratories krem do cery naczynkowej

Solange Laboratories krem do cery naczynkowej

Krem jest idealny na problem wiecznie zaczerwienionej skóry twarzy

Zawiera kwas punikowy o silnych właściwościach przeciwzapalnych, który poprawia integralność naczyniową skóry. Wraz z dodatkiem flawonoidów, kwasów omega 6 oraz 9 i witamin, doskonale redukuje zaczerwienienia, wzmacnia i obkurcza naczynia krwionośne oraz przeciwdziała ich rozszerzaniu, przynosząc ukojenie na długi czas.

Jak działają składniki zawarte w kremie?

Arnika – działa kojąco na opuchniętą skórę oraz poprawia krążenie

Granat – przyspiesza regenerację naskórka oraz jest doskonałym antyoksydantem

Śliwka – pobudza krążenie oraz wzmacnia naczynia krwionośne idealnie nawilżając skórę

Wąkrota azjatycka – podnosi wytrzymałość naczyń krwionośnych, zapobiega pajączkom na skórze

Żurawina – wzmacnia naczynia krwionośne oraz działa przeciwalergicznie

artykuł powstał we współpracy z Solange Laboratories