Kwiaty towarzyszą nam na każdym etapie życia. Podkreślają wyjątkowość chwili. Kwiaty wyrażają ogrom słów często trudnych do wypowiedzenia. Kwiatami można podziękować, przeprosić i sprawić, by dla bliskiej osoby zwykły dzień stał się bardziej urokliwy. Lubimy miejsca z klimatem, a takim jest niewątpliwie kwiaciarnia Cuda Wianki w Warszawie na ul. Berensona 12 a.

Prowadzona przez dwie sympatyczne dziewczyny, które sprawiają, że wiązanki zamieniają się w małe dzieła sztuki:) Sami chętnie korzystamy z ich usług przy okazji zakupu kwiatów dla najbliższych, czy przy organizacji eventów. Firmę tworzą ludzie, stąd kwiaciarnia Cuda Wianki ma klientów z całej Warszawy.

Kwiaciarnia Cuda Wianki

Kwiaciarnia Cuda Wianki

Kochani! Dbajmy o siebie nawzajem, pokazujmy naszym najbliższym że są dla nas ważni. Organizujmy niespodzianki, obdarowujmy się upominkami. Nie chodzi o cenę, chodzi o pamięć i drobne gesty. Czekoladki, biżuteria-rozwiązań jest cała paleta, jednak kwiaty mają pewien urok i czar, którego przedmioty nie zastąpią. Z doświadczenia i z rozmów z naszymi przemiłymi klientkami wiem, że pęczek stokrotek kupiony za kilka złotych i wręczonych bez okazji potrafi zdziałać cuda. Prezenty, a zwłaszcza te kwiatowe sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. My kobiety czujemy się docenione i wyróżnione. Kwiaty są romantyczne, łagodzą duszę i działają kojąco.

Niejednokrotnie spotkaliśmy się z pytaniem, czy mężczyźnie wypada wręczać kwiaty? Jesteśmy przekonani, że kwiaty zawsze wypada wręczyć i zawsze jest dobry moment. Bowiem nigdy nie będą niezręcznym prezentem i nie wyjdą z mody. W dobrze zaopatrzonej kwiaciarni znajdziecie rośliny, które odpowiednio skomponowane , zaaranżowane w ciekawy sposób będą stanowić doskonały prezent. Poproście swojego zaprzyjaźnionego florystę o poradę, opowiedzcie na jaką okazję potrzebujecie kwiatów i dla kogo. Gwarantuję Wam, że opcji kwiatowego prezentu dla mężczyzny jest bardzo wiele. Zarówno w wersji eleganckiej jak i zabawnej czy uroczej.

Z pewnością każdy z nas kojarzy sytuację, w której chce sprawić prezent osobie która:

a) wszystko ma

b) mówi, że nic nie potrzebuje

c) zbyt dobrze jej nie znamy

Właśnie w takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem są kwiaty. Piękny bukiet do wazonu, kompozycja na stół w efektownym naczyniu, prosty w pielęgnacji kwiat w doniczce, czy ciekawy egzemplarz rośliny egzotycznej- to tylko wierzchołek góry lodowej;)

Opcji jest bardzo wiele, Wasz zaprzyjaźniony florysta pomoże Wam dokonać odpowiedniego wyboru i wspólnie z Wami wymyśli kwiatowy podarek adekwatny do czasu, miejsca i osoby. To wszystko znajdziecie w kwiaciarni Cuda Wianki ul. Berensona 12a.

Możecie podpatrzyć cuda, które dziewczyny tworzą z kwiatów zaglądając na ich profil na Facebooku

https://www.facebook.com/KwiaciarniaCW/