Produkty marki Arganicare dołączyły do nominowanych w plebiscycie Influencer’s Top 2019. Mamy tutaj min. linię Ricin, w której jest serum z olejkiem rycynowym i arganowym. To produkt odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów, zwłaszcza zaś dla suchych i porowatych.

Połączenie w linii Ricin dwóch aktywnych olei arganowego i rycynowego, daje maksymalny efekt zdrowych i mocnych włosów. Olej arganowy odpowiedzialny za silne nawodnienie i regeneracje włókiem włosów, oraz olej rycynowy, który zawiera kwasy tłuszczowe oraz kwasy omega 6 i 9, które stymulują wzrost nowych włosów, wzmacniają, naturalnie zagęszczają. Poprawiają także jakość i elastyczność włosów, które wydają się bardziej elastyczne, lśniące i zdrowe.

Jak używamy?

Produkt jest przeznaczony do codziennego użytku. Wystarczy nałożyć niewielką ilość serum na mokre włosy, aby równomiernie je rozprowadzić. Następnie suszymy włosy i stylizujemy je . Zapewni to Twojemu włosowi naturalny, zdrowy wygląd

 

Preparaty Arganicare to doskonałe wsparcie dla twoich włosów bogate w certyfikowany organiczny olej arganowy, masło shea, kolagen i keratynę, olejki macadamia i kokosowe. Do pełnego odżywienia i dodatkowej wilgoci, ekstrakt z rumianku do neutralizacji substancji drażniących skórę i witamina E o niespotykanych właściwościach antyoksydacyjnych, które są mieszane razem, dając idealne uczucie lekkości i miękkości.

artykuł we współpracy z marką Arganicare