Kosmetyki Arganicare są bezkonkurencyjnym źródłem odżywczych korzyści dla Twoich włosów, niezależnie od tego, czy są naturalnie sucha, zniszczona poprzez stylizację zabiegi chemiczne, koloryzację, zabiegi termiczne lub niekorzystne czynniki środowiskowe, promieniowanie UV.

Preparaty Arganicare to doskonałe wsparcie dla twoich włosów bogate w certyfikowany organiczny olej arganowy, masło shea, kolagen i keratynę, olejki macadamia i kokosowe. Do pełnego odżywienia i dodatkowej wilgoci, ekstrakt z rumianku do neutralizacji substancji drażniących skórę i witamina E o niespotykanych właściwościach antyoksydacyjnych, które są mieszane razem, dając idealne uczucie lekkości i miękkości.

Produkty marki Arganicare dołączyły do nominowanych w plebiscycie Influencer’s Top 2019. Wśród nich jest szampon keratynowy, który intensywnie naprawia włosy zniszczone i po zabiegach chemicznych.

 

KERATIN SHAMPOO INTENSE REPAIR FOR DAMAGED & PROCESSED HAIR

Arganicare szampon keratynowy

Arganicare szampon keratynowy

Charakterystyczna formuła przeznaczona do odżywienia i nawilżenia włosów oraz przywrócenia ich witalności. Wzbogacony w keratynę, pierwotne białko włosów, które wiąże się z poszczególnymi włosami. Odnawia wewnętrzną siłę włosów, regeneruje ich strukturę i pomaga przywrócić utracone białko Keratyny.

Najważniejszymy składnikami są:

keratyna

olejek arganowy i jojoba

masło shea

ekstrakt rumianku

witamina E

Jakie ma działanie i korzyści?

  • intensywna naprawa po zabiegach chemicznych i zniszczonych włosów
  • chroni naskórek przed pękaniem
  • wygładza , zapobiega rozdwajaniu się końcówek
  • głęboko odżywia włosy, aby wygładzić każde pasmo
  • zachowuje łatwe w czesaniu, jedwabiste i zdrowo wyglądające włosy

artykuł powstał we współpracy z marką Arganicare