Jack Link’s Beef Jerky to delikatne kawałki najlepszej brazylijskiej wołowiny przygotowane według tajnej, rodzinnej receptury Jack Link’s. Efekt – doskonała mięsna przekąska o wysokiej zawartości białka, która została nominowana w plebiscycie Influencer’ s Top 2019.

Żeby zrobić najlepsze Beef Jerky na świecie, potrzeba czasu i zaangażowania. Oprócz 100% zawartości najlepszego mięsa, przekąska Beef Jerky firmy Jack Link’s to także ponad 130 lat doświadczenia. To również ogromne umiejętności i cierpliwość.

Beef Jerky

Beef Jerky

Beef Jerky zawdzięcza swój niezwykły smak starej, tajnej recepturze. Możemy zdradzić Wam tylko tyle: mięso tniemy na cienkie kawałki, przyprawiamy wyselekcjonowanymi składnikami a nastepnie wędzimy i powoli suszymy. Potrzeba prawie 200 g wołowiny, aby wyprodukować 100 g znakomitej Beef Jerky.

To doskonała przekąska pomiędzy posiłkami, na spotkania ze znajomymi, po wizycie na siłowni, czy po prostu gdzieś na trasie.

Przekąska jest dostępna w trzech wariantach smakowych: Original, Sweet&Hot, Teriyaki sprzedawanych w torebkach po 25 g oraz opakowaniach z systemem wielkorotnego zamykania o pojemności 70g.

Jack Link’s Snack Group to rodzinna firma z tradycjami, oferująca mięsne, wysokoproteinowe przekąski. Jest nie tylko numerem 1 w USA skąd się wywodzi, ale również najszybciej rosnącym producentem przekąsek mięsnych na świecie.

Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników na świecie i posiada swoje fabryki w Niemczech, Brazyli, Nowej Zelandii oraz USA.

Jack Link’s jest twórcą kategorii Beef Jerky oraz właścicielem marki o tej samej nazwie. W 2014 do portfela firmy dołączyły marki Peperami i Bifi kupione od firmy Unilever.

artykuł we współpracy z marką Beef Jerky