Porcelana Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living to niezwykły projekt, o którym z nieukrywanymi emocjami i radością opowiadały podczas uroczystego spotkania twórczynie linii szlachetnej porcelany – Małgorzata Rozenek-Majdan oraz współwłaścicielki showroomu Katarzyna Klekowska i Małgorzata Milcarz.

Kolekcja powstała jako zwieńczenie kilku miesięcy pracy nad wyborem motywu dekoracyjnego, rozmiarów i kształtów poszczególnych naczyń. Limitowana kolekcja obejmuje 11 elementów. Filiżanki, talerze deserowe, talerze obiadowe, talerze głębokie, bulionówki, dwa różne talerze do serwowania, misa, waza i sosjerka.

Kombinacja tak dobranych naczyń pozwala na kompletną aranżację stołu. Zarówno do codziennych posiłków, jak i uroczystych przyjęć. Naczynia są sprzedawane pojedynczo oraz w kompletach na 6 i 12 osób. Delikatne w dotyku szkło porcelany sprawi, że ulubione chwile relaksu przy popołudniowej herbacie czy kawie zmienią się w prawdziwy rytuał.

Każdy element zastawy oznakowany został na spodzie znakiem handlowym: na okrągłym polu w kolorze navy blue wpisaliśmy platynową czcionką: Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living.

Od najmniejszej filiżanki do kawy, po obszerną i elegancką wazę. Każdy z elementów zastawy został pieczołowicie przemyślany.

Wszystkie produkty z linii Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living są ozdobione trzema delikatnymi paskami w kolorach szarości navy blue i platyny. Navy blue to szczególny odcień błękitu, lekko zamglony, stonowany, doskonale akcentuje elegancki charakter porcelany. Zestawiona z błękitem platyna to wspaniałe wyważenie między srebrem a złotem. Platyna sama w sobie pozbawiona jest chłodu typowego dla srebra – przyglądając się jej uważnie można dostrzec eteryczne nuty złota.

Powściągliwa kompozycja kolorystyczna i minimalistyczny deseń to ukłon w stronę klasyki. Tak ozdobiona porcelana nigdy nie wyjdzie z mody i wyśmienicie wpisze się w każdy styl.

 

Najnowsza, autorska zastawa stołowa oferowana w butiku Sweet Living Home Inspirations idealnie harmonizuje z uroczystym odświętnym stołem. Będzie także funkcjonować na co dzień, umilając chwile spędzane przy śniadaniu czy codziennym rodzinnym obiedzie. Bezsprzeczną zaletą linii Hampton Collection jest fakt, iż można ją myć w zmywarce i stosować do zapiekania w piekarniku.

Warto pamiętać, że jakość zastawy stołowej świadczy o dobrym guście. Szykowne, luksusowe wnętrza zobowiązują do zachowania nienagannego stylu w każdym detalu. Także w kwestii tak istotnej, jaką jest porcelana. W domach o silnych tradycjach porcelana jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Porcelana ilustruje dzieje rodu i bardzo często stanowi powód do dumy.

Mając to wszystko na uwadze, oddajemy dzisiaj w Wasze ręce produkt najwyższej jakości. Ufając, że zechcecie celebrować najważniejsze chwile przy stole z porcelanową zastawą Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living.

Artykuł powstał we współpracy z marką Sweet Living Home Inspirations.