Coraz częściej zmieniają się nasze gusta smakowe i urozmaicamy posiłki. Tak dzieje się również z napojami np. herbatą. Testujemy nowe smaki i tak np. sięgamy coraz częściej po herbaty owocowe. Tym bardziej nam miło, że jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek została nominowana po raz drugi do plebiscytu Influencer’s Top 2019 z produktem Loyd o smaku maliny i truskawki.

Herbatki owocowe Loyd w piramidkach to przede wszystkim wyjątkowo duże fragmenty owoców, zapewniające napar o głębokiej barwie i wspaniałym aromacie. To także znakomite, czasem zaskakujące kompozycje smakowe.

Kompozycja o smaku malin i truskawek powstała z najlepszych owoców – soczystej truskawki i słodkiej maliny. Kiedy herbatka LOYD Maliny i Truskawki smakuje najlepiej? Większość odpowie jesienią i w zimie, ale ten smak idealnie sprawdza się także wiosną i latem, czyli na gorąco oraz w wersji mrożonej. W chłodne dni znakomicie rozgrzewa, a gdy upał latem doskwiera, cudownie orzeźwia.

Nie zawiera liści herbacianych, a zatem nie zawiera kofeiny,  co znaczy że może być znakomitym napojem nawet przed snem.

Piramidki LOYD wykonane są z naturalnych surowców pochodzenia roślinnego, co oznacza że są one w pełni biodegradowalne i ulegają całkowitemu rozpadowi nie obciążając środowiska.

Marka jest aktywna w social mediach

https://www.facebook.com/LOYDPL/

https://www.instagram.com/loyd_pl/

artykuł we współpracy z marką LOYD