Codzienność bywa kapryśna. Jej rutyna, oczekiwania, zobowiązania, które ze sobą niesie, są niekiedy trudne do udźwignięcia. A jednocześnie, codzienność, to sens i radość każdego spojrzenia na nowy dzień, na nowe możliwości. Chcemy, aby każdy Wasz dzień, bez wyjątku, przynosił choćby drobiazg, sprawiający radość i satysfakcję. Tadar to historia, marka, a teraz również sklep online, których zadaniem jest dostarczenie motywacji, narzędzi i sposobów na osiąganie codziennych sukcesów. W wielu, bardzo przyziemnych, ale niezwykle ważnych dziedzinach, związanych z szeroko rozumianym życiem codziennym, rodziną, domem.

Naszym celem jest zapewnienie Wam produktów i inspiracji, dzięki którym będziecie mieli możliwość uśmiechnąć się do własnego, małego, codziennego sukcesu, a także dzięki którym zyskacie czas na wszystko, co to poczucie szczęścia jeszcze powiększy – na rozmowę z bliskimi, spacer, zabawę z psem, czy ulubioną książkę.

Tadar - gęsiarka żeliwna

Tadar – gęsiarka żeliwna

W plebiscycie Influenser’s TOP 2019 nominację zdobyła gęsiarka żeliwna. Produkt niezwykle wszechstronny i przydatny w każdej kuchni. Potrawy przygotowane w gęsiarce mogą odpowiednio długo przechodzić proces pieczenia, czy duszenia i powoli osiągać właściwy poziom kruchości i soczystości, która uwiedzie każdego. A wszechstronność tego naczynia polega na tym, że można w nim zarówno z powodzeniem upiec chrupiący domowy chleb; jak i dusić mięso na kuchence indukcyjnej. Potrawy przygotowane w gęsiarce długo pozostają ciepłe; a jej ponadczasowy design idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. To aktualnie must have każdej kuchni!

Zapraszamy do świata pełnego produktów wspierających Wasze codzienne sukcesy!

www.tadar.pl

artykuł powstał we współpracy Tadar