Herbs to najnowsza marka w portfolio Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona oparta została na biozgodnych, naturalnych olejach roślinnych zamkniętych w autorskich recepturach. Znajdziemy w niej cztery linie kosmetyków do ciała i włosów bazujące na: oleju makowym, amarantusowym, konopnym oraz szafranowym. Nominowanymi produktami w plebiscycie Influencer’s Top 2019 są: multi olejek do mycia ciała Olej Makowy, Oleo krem do twarzy i ciała Olej Konopny, Oleo krem do twarzy i ciała Olej Szafranowy.

Wpisująca się w najnowsze trendy kosmetyczne marka HERBS to cztery linie produktów stworzone w oparciu o wyrafinowane oleje roślinne o najcenniejszych właściwościach kosmetycznych. Zawarte w niej niecodzienne i wyjątkowe składniki aktywne ze świata roślin wzbogacono o wyszukane kompozycje zapachowe. Skórze delikatnej i suchej oraz włosom zniszczonym dedykowano linię opartą o olej makowy. Z myślą o skórze i włosach ekstremalnie suchych powstała linia na bazie oleju konopnego. Właścicielki cery dojrzalej oraz włosów cienkich i pozbawionych blasku powinny sięgnąć po linię opartą na oleju szafranowym. Z kolei linia amarantusowa powstała z myślą o skutecznej pielęgnacji naszych włosów.

Przedstawiamy nominowane produkty z marki Herbs

Multi olejek do mycia ciała Olej Makowy

Natura jest naszym wspólnym bezcennym dobrem, dlatego czerpiemy z jej bogactw tylko to co najlepsze. Do stworzenia tego multi olejku wykorzystaliśmy finezyjny mak z którego pozyskaliśmy niebywale lekki i łagodny olej makowy o doskonałych właściwościach kojących i wzmacniających delikatną i suchą skórę już podczas kąpieli.

Efekty, czyli daj się zaskoczyć:

 • czysta skóra bez uczucia ściągnięcia
 • wyraźnie wzmocniona i odczuwalnie zregenerowana
 • długotrwale nawilżona i ukojona
 • idealnie miękka, gładka i przyjemna w dotyku
Multi olejek do mycia ciała Olej Makowy z linii Herbs

Multi olejek do mycia ciała Olej Makowy z linii Herbs

Trzy wyjątkowe warianty oleo kremów, wpisujących się w najnowsze trendy kosmetyczne, powstały z myślą o różnych potrzebach naszego ciała. Wersja bazująca na oleju makowym pomoże ukoić suchą i delikatną skórę. Wariant stworzony na bazie oleju konopnego poradzi sobie ze skórą najbardziej wysuszoną, z kolei oleo krem z olejem szafranowym dedykowany jest skórze dojrzałej.

Oleo krem do twarzy i ciała Olej Konopny

Bezwodna, olejowa formuła kremu na bazie olejków roślinnych, maseł i wosków o multifunkcyjnym działaniu, została opracowana specjalnie, aby zapewnić komfort najbardziej suchym obszarom ciała: twarzy, dłoniom, kolanom, łokciom, stopom.

Efekty, czyli daj się zaskoczyć:

 • doskonale odżywiona i nawilżona skóra
 • optymalnie natłuszczona i wygładzona
 • skutecznie chroniona przed czynnikami zewnętrznymi
 • zredukowana szorstkość, suchość i uczucie napięcia
Oleo krem do twarzy i ciała Olej Konopny z linii Herbs

Oleo krem do twarzy i ciała Olej Konopny z linii Herbs

Oleo krem do twarzy i ciała Olej Szafranowy

Bezwodna, olejowa formuła kremu na bazie olejków roślinnych, maseł i wosków o multifunkcyjnym działaniu. Została opracowana specjalnie, aby zapewnić komfort najbardziej suchym obszarom ciała: twarzy, szyi, dekoltowi, ramionom, dłoniom.

Efekty, czyli daj się zaskoczyć:

 • wyraźnie zregenerowana i gładka skóra
 • długotrwale nawilżona i odżywiona
 • zrewitalizowana, sprężysta i jędrna
 • zredukowane oznaki starzenia
Oleo krem do twarzy i ciała Olej Szafranowy z linii Herbs

Oleo krem do twarzy i ciała Olej Szafranowy z linii Herbs

Zaglądajcie na profil marki na instagramie: Laboratorium_ Farmona

artykuł powstał we współpracy z Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona