To już szesnasty raz spotkałyśmy z się na naszych autorskich Warsztatach z Gwiazdą, podczas których prezentujemy influencerom najciekawsze trendy produktowe na rynku oraz gotujemy pyszne i zdrowe dania.

Gwiazdami spotkania byli Martyna Chomacka i Lorek Zedju – finaliści Masterchef Polska, którzy przygotowali zdrowe przepisy, które z powodzeniem mogą być stosowane przez osoby zmagające się np z chorobą Hashimoto. Już wkrótce je opublikujemy !

Partnerami tej edycji byli: Iodica Polska, L’Biotica Biovax, CleanHands, Aquaphor, Baziółka, Krasnystaw, Devaldano, wina Le Grand Noir, Nina Basco, Smukee, Hoffen, MillClean, Kuvings Polska, Stovit, Cremajo.

Warsztaty odbyły się w Centrum Techniki Kulinarnej.

Dzięki Iodica Polska wiele z nas dowiedziało się jak zadbać o zdrowie i jak ważna jest suplementacja jodem.

Czy wiesz że: cała Europa w tym Polska cierpi na chroniczny brak JODU naturalnego. W Polsce brakuje go niemal wszędzie najbardziej na obszarach południowo-wschodnich. Według WHO 3 miliardy ludzi na świecie żyje pozbawionych dostępu do JODU naturalnego.

Marka Nina Basco zorganizowała dla nas przepiękny, kolorowy i kobiecy pokaz mody z udziałem naszych influencerek. Uwielbiana przez nas marka L’Biotica Biovax zaprezentowała nowości: vegańskie maski w płachcie.

Gotowaliśmy na najlepszych produktach spożywczych – zwycięzców w plebiscycie Influencer’s Top 2019. 

Pyszne soki – jak zawsze od Kuving Polska – również laureata Influencer’s Top 2019 🙂

Baziółka-  nagroda w kategorii żywność groszek czepny

Krasnystaw – produkty nagrodzone w kategorii żywność

Stovit z dżemami – używaliśmy  konfitury wiśniowej i dżemu truskawkowego bez cukru, słodzonego ksylitolem

Cremajo – zwycięzca w kategorii żywność, jeden z produktów o których najczęściej pytaliście w trakcie plebiscytu Influencer’s Top 2019.

W przepisach marka Devaldano – debiutująca na naszych warsztatach.

Kolorowo było na stoisku Smukee, które zachwyciło nas ślicznymi i praktycznymi gadżetami do domu a marka Hoffen pokazała jak sprytnie można sobie ułatwić codzienne gotowanie w kuchni. O nasze zdrowie i najlepszą do picia wodę zadbała marka Aquaphor – laureat nagrody Influencer’s Top 2019.

Nowe mydło od CleanHands to absolutne wakacyjne must have, które podczas podróży ochroni całą rodzinę przez zarazkami. Dziękujemy MillClean za wspaniałe, ekologiczne środki do czyszczenia domu, dzięki którym zdrowie naszej rodziny nie jest zagrożone. Dziękujemy Tim-wina, dystrybutorowi marki Le Grand Noir za możliwość degustacji tych wyśmienitych win. Wszystkie je pokochałyśmy – są idealne na lato.

Było modnie, kolorowo i bardzo wesoło – zobaczcie relację zdjęciową.

fot czteryfajery.pl