Z połączenia troski o zdrową, promienną skórę i dobre samopoczucie oraz profesjonalnej wiedzy i doświadczenia, powstała unikalna receptura nutraceutyku EstroVita SKIN. Kompozycja naturalnych składników – kwasów Omega 3, 6, 9, witamin i koenzymu Q10, to przyszły „Influencer’s Top 2019” w pielęgnacji urody.

EstroVita SKIN to w pełni naturalna, bezpieczna i co najważniejsze, idealna proporcja zdrowych kwasów tłuszczowych Omega 3, 6, 9, wyizolowana w formie estrów etylowych z 4 olejów roślinnych. Forma monocząsteczek (estrów etylowych) gwarantuje wysoką biodostępność i doskonałe wchłanianie oraz transport kwasów tłuszczowych do komórek.

Utrzymanie właściwego dla skóry nawodnienia oraz wzmocnienie bariery lipidowej naskórka zapewnia odpowiedni poziom jej nawilżenia. Wyjątkowy skład EstroVity Skin został tak skomponowany, aby wspomagał zachowanie zdrowej, młodej i promiennej skóry przez długi czas. Bogactwo dobroczynnych składników EstroVity SKIN pochodzących z oleju z ogórecznika, czarnej porzeczki, lnu i wiesiołka oraz dodatek witamin sprawił, że nutraceutyk wykazuje działanie prozdrowotne. Dba nie tylko o wygląd naszej skóry, ale również o dobre samopoczucie. Kwasy tłuszczowe Omega-3 pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, który jest kluczowy dla funkcjonowania naszego układu krążenia. Naukowo potwierdzono również, że kwasy Omega 3 wspierają proces termogenezy (produkcji ciepła, kosztem gromadzenia niechcianego tłuszczyku). Są więc niezbędne osobom dbającym o wagę. Dodatkowo produkt ma doskonały wpływ na odporność i samopoczucie.

Zdaniem eksperta:

Kwasy Omega pozytywnie wpływają na nasze zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Dzięki nim skóra jest jędrna, promienna i doskonale nawilżona” – podkreśla dr n. med. Edyta Blus. – „Odpowiednie ilości kwasów z grupy Omega mogą wspomagać również leczenie schorzeń dermatologicznych, na przykład łuszczycy, atopowego zapalenia skóry czy trądziku. Wszelkie ich niedobory prowadzą natomiast do uciążliwych problemów skórnych: szorstkości, nadmiernego przesuszenia, stanów zapalnych, zmian pigmentacyjnych. Na wygląd i prawidłowe funkcje skóry bardzo duży wpływ mają również witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, szczególnie witaminy A i E. Witamina A działa ochronnie na naskórek, osłabia jego proces rogowacenia i łuszczenia. Witamina E jest antyoksydantem, chroniącym przed działaniem wolnych rodników, a więc przed starzeniem”.

W opinii kobiet:

„U mnie poprawiła się cera, zmarszczki znacznie wygładziły, ogólnie skóra lepiej nawilżona i ujędrniona, włosy rosną mega szybko są w lepszej kondycji. A ja mam dużo energii. Piję od pół roku. Pozdrawiam”

„A propos Waszego artykułu na temat skóry atopowej, to EstroVita pomogła mi wyleczyć atopię i zapalenie mieszków włosowych, pije już od 4 miesięcy (…). Fajnie, że są na rynku takie wartościowe produkty, jak Wasze”.

Estrovita Skin

Estrovita Skin

Zrównoważony skład i optymalne stosowanie:

EstroVita SKIN nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego, może być więc przyjmowana także przez wegan i wegetarian. Cenne składniki zamknięto w płynnej, wygodnej do przyjmowania podczas posiłku, formie. Produkt nie zawiera żadnych barwników, konserwantów ani aromatów, dlatego jest w pełni bezpieczny także dla alergików. Prostota dawkowania i przyjmowania EstroVity SKIN to kolejna jego zaleta. Przy pomocy miarki dołączonej do opakowania wystarczy odmierzyć 5 ml płynu i przyjąć go podczas posiłku. Jedna butelka preparatu o pojemności 150 ml wystarcza do przeprowadzenia 30. dniowej suplementacji. Jedna łyżeczka (5 ml) dostarcza 100% dziennego zapotrzebowania na wszystkie kwasy z grupy omega. W ten sposób można zapewnić sobie łyk zdrowia, pełen wartościowych kwasów tłuszczowych oraz witamin, będących doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.

artykuł powstał we współpracy z SKOTAN S.A.