Sulphur Zdrój to marka, która w poprzedniej edycji Influencer’s Top 2019 została doceniona przez grono jury. Marka nominowana jest w tej edycji z dwoma produktami min. mineralnym kremem siarczkowym z witaminą A.

Produkt zawiera cenne, aktywne składniki pochodzące z naturalnych wód siarczkowych. Przeznaczony szczególnie dla skóry wrażliwej i atopowej twarzy i ciała. Wzmacnia naturalną barierę lipidową skóry. Wyraźnie nawilża, wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę.

Recepturę kremu opracowano wykorzystując 200-letnie doświadczenia w leczeniu wodami siarczkowymi chorób reumatycznych i chorób skóry. Krem siarczkowy zawiera cenne, aktywne składniki pochodzące z naturalnych kopalin. Udowodniono skuteczność wód siarczkowych nie tylko w chorobach stawów, ale również w chorobach skóry (łuszczyca, łojotokowe i atopowe zapalenie skóry).

Działanie kremu potwierdzone zostało zarówno w badaniach aplikacyjnych, jak i specjalistycznych badaniach aparaturowych.

  • wyraźnie poprawia nawilżenie skóry i zmniejsza jej szorstkość,
  • reguluje proces złuszczania naskórka,
  • delikatnie złuszcza naskórek,
  • wzmacnia naturalną barierę lipidową skóry,
  • wygładza,
  • ujędrnia i uelastycznia skórę poprawiając jej wygląd

Stosowanie: Do każdego rodzaju skóry również do skóry wrażliwej i atopowej. Wcierać w skórę delikatnym masażem w seriach 2-3 tygodniowych. Kurację można powtarzać.

Szybko się wchłania, długo działa, wzmacnia ogólną kondycję skóry.

W badaniach dermatologicznych i aplikacyjnych nie zaobserwowano odczynów alergicznych i podrażnień. Nie stosować na ostre stany zapalne skóry wymagające leczenia farmakologicznego i w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników kremu.

Mineralny krem siarczkowy z witaminą A

Mineralny krem siarczkowy z witaminą A

Opakowanie: 115 g

artykuł we współpracy z SULPHUR ZDRÓJ