Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne SULPHUR ZDRÓJ z Buska Zdroju produkuje produkty od 1994 roku. Ideą przeświecającą powstaniu firmy było stworzenie alternatywy dla pacjentów nie mających możliwości leczenia sanatoryjnego. Firma ma 100 % rodzimego kapitału. Po raz kolejny została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2019, tym razem z produktem peeling borowinowy z kwasem hialuronowym do ciała.

Nominowany produkt pielęgnuje skórę oraz przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się

  • składniki wodnego, zagęszczonego wyciągu borowinowego(kwasy humusowe, ciała estrogenne, fitohormony) wpływają na procesy metaboliczne skóry –  pobudzają produkcje kolagenu i elastyny , złuszczają zrogowaciały naskórek, wyraźnie zwiększają jędrność skóry.
  • kwas hialuronowyodpowiada za prawidłowy poziom nawilżenia skóry
  • ziarna passifloryoczyszczają naskórek i wygładzają jego nierówności
  • zawarty w peelingu olej z nasion szałwii hiszpańskiejopóźnia procesy starzenia się skóry i   wspomaga jej regenerację, a olej z zielonej herbaty z granatem działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie – dodatkowo działa rozluźniająco i relaksująco.

Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość peelingu na uprzednio zwilżone ciało, a następnie masować okrężnymi ruchami  aż do wchłonięcia części kremowej. Następnie zmyć dokładnie letnią wodą i osuszyć delikatnie skórę ciała. Pozostałe na skórze drobinki passiflory usunąć suchą dłonią. Stosować 2 razy w tygodniu.

W badaniach dermatologicznych i aplikacyjnych nie stwierdzono odczynów alergicznych i przeciwskazań.

Zawartość: 200 g

artykuł we współpracy z SULPHUR ZDRÓJ