Himalaya Herbals to znany na całym świecie producent kosmetyków pielęgnacyjnych, suplementów dietyi leków OTC oraz produktów dla zdrowia i pielęgnacji zwierząt. Wszystkie produkty marki Himalaya tworzone są z naturalnych składników, pochodzących z najczystszych ekologicznie terenów Himalajów. Marka po raz kolejny została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2019, tym razem z produktami Cystone i Koflet- H.

Początki produktów Himalaya sięgają ponad 5000 lat i czerpią z ajurwedyjskiej wiedzy o ziołach oraz ich wpływie na zdrowie.

Łącząc tę wiedzę z najnowszymi osiągnięciami naukowymi, Himalaya prowadzi badania naukowe na temat naturalnych, bezpiecznych i skutecznych preparatów ziołowych mających na celu zachowanie zdrowia i urody w codziennym życiu. Himalaya, na podstawie tych badań, tworzy produkty, które są znane i doceniane na całym świecie już od 1930 roku.

Każdy produkt Himalaya poddawany jest wieloletnim badaniom, a każde zioło wykorzystywane do tworzenia produktów jest szczegółowo poznawane i testowane. W ciągu minionych 80 lat Himalaya stała się firmą cieszącą się zaufaniem ludzi w ponad 90 krajach na całym świecie.

Koflet – H to wysoka koncentracja czystego miodu

Pastylki do ssania z miodem i wyciągiem z ziół łagodzące ból gardła.

Dostępne w 3 smakach: imbir, cytryna, pomarańcza

Sposób użycia: Dorośli 1 pastylkę do ssania 3-4 razy w ciągu dnia. Zalecany dla dzieci powyżej 2. roku życia.

Składniki aktywne: miód, migdałecznik chebułowiec, gozdzikowiec korzenny, kardamon dziki, imbir lekarski, pieprz długi, pieprz czarny, akacja katechu, kardamon malabarski, cynamonowiec cejlonski.

CYSTONE – wspiera prawidłowe działanie układu moczowego i łagodzi objawy kamicy nerkowej

Wspiera organizm:

  • w zapobieganiu powstawania kamieni nerkowych oraz w zmniejszaniu dolegliwości dróg moczowych
  • w zapobieganiu nawrotom zakażeń układu moczowego i kamieni nerkowych
  • w łagodzeniu objawów takich jak pieczenie

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 tabletce. Preparat przeznaczony dla osób powyżej 14. roku życia.

Składniki aktywne: didymocarpus pedicellata, skalnica, marzanna europejska, cyperus scariosus, grzebykowiec, onosma bracteatum, vernonia cinerea, shiajeet.

artykuł we współpracy z Himalaya Herbals