Po The Sweet Animals do rodziny Forever dołączają Willy, Tilly i Milly — udomowione głośniki przenośne. Jeśli chcesz je przygarnąć, to uważaj — są głośne, niezależne i czują zew natury. Właśnie otrzymały nominację w drugiej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2019.

Forever Willy, Tilly, Milly to dobrze zgrane zwierzaki, które wiedzą, co to dobry rytm. Jako udomowione głośniki przenośne świetnie sprawują się, towarzysząc Ci na biurku, w kuchni, łazience czy ogrodzie. Czują jednak zew natury, więc chętnie wyruszą z Tobą w plener.

Lubią być blisko ciebie, ale nie musisz ich trzymać na smyczy

Są wolne, mają swój charakter, ale nie lubią być trzymane na kablu. Nie trzeba — będą grały, jak im powiesz. Wbudowany Bluetooth 4.1 ma zasięg 10 m i sprawi, że szybko połączysz się z nimi bezprzewodowo. Muzyka popłynie wprost ze smartfona czy laptopa.

Muzykę można odtwarzać, również korzystając z wejścia na karty microSD, które są pojemne, tanie i bezpieczne. Korzystamy z nich w wielu naszych smartfonach czy tabletach. Wystarczy przełożyć kartę do głośnika i odtwarzać naszą ulubioną muzykę, sterując nią przyciskami na obudowie.

Forever Willy, Tilly, Milly ABS-200

Forever Willy, Tilly, Milly ABS-200

Willy, Tilly, Milly to głośniki z wyglądu delikatne i lekkie, ale pokryte wysokiej jakości silikonową powłoką. W każdym opakowaniu znajdują się dwa różne opakowania. W ten sposób Willy może zamienić się w czerwonego dinozaura lub czarnego wieloryba. Milly zamieni się różową świnkę lub białego królika. Tilly to niebieski samolot lub telewizor (ewentualnie tajemniczy stworek z antenkami — dla tych, co mają fantazję).

Rozpiera ich energia, muzykę mają w naturze i lubią rozmawiać

Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 300 mAh sprawia, że głośniki pracują bez przerwy nawet do 3 godzin. A gdyby się zmęczą i spadnie im energia, wystarczy podpiąć kabel micro USB i naładować.

Są małe, zgrabne i wyglądają niepozornie, ale muzykę mają w naturze. Nowe głośniki Forever Willy, Tilly, Milly dają czysty i mocny dźwięk nawet przy maksymalnej skali głośności.

Mocne basy sprawiają, że muzyka ma efekt przestrzenny i mocny. Głośniki są dobrze słyszalne nawet z dużych odległości. Dzięki temu świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale i w plenerze.

Funkcja zestawu głośnomówiącego i wbudowany mikrofon sprawią, że głośniki umożliwiają swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych. Zaledwie jednym przyciskiem można odebrać i zakończyć połączenie. W trakcie połączenia odtwarzanie muzyki automatycznie się zatrzymuje i wznawia jej jego zakończeniu.

Forever Willy, Tilly, Milly to Twoi nowi przyjaciele

Uwielbiają towarzystwo i mogą być zawsze tam, gdzie Ty. Są nieduże, urocze, mają zmienny charakter i wiedzą, jak zagrać na emocjach. Zostały udomowione, ale czują zew natury. Daj im szansę, aby pokochasz je tak bardzo, jak one kochają muzykę.

artykuł powstał we współpracy z TelForceOne