Mój Kraj Taki Piękny to nienachalna moda, która wymyka się schematom – nie uznaje sezonowości i nie ulega przelotnym trendom. Tworzymy ubrania ponadczasowe i jednocześnie charakterne, a łączy je wygoda, intensywne  kolory i wysoka jakość. Mają one zachęcać do ruchu i czerpania przyjemności z życia. 

Projekty są przede wszystkim odzwierciedleniem naturalności i potrzeby poczucia bezpieczeństwa – naprzykład nosząc naszą pelerynę, czujesz się jak otulona swym ulubionym, miłym kocem. To także idealni towarzysze codzienności – świetnie  sprawdzą się na spacerze z czworonogiem, w trakcie wypadów na Hel czy w  czasie długich, mazurskich wieczorów. Niebanalne, proste i użyteczne formy mają przede wszystkim służyć sylwetce i podkreślać jej atuty. 

Mój Kraj Taki Piękny to projekty lokalne – od podszewki po wykończenia. Materiały czerpiemy z kolebki polskiej mody czyli Łodzi, a szyjemy pod Warszawą.

Współpracujemy z oddanymi swojej pracy i pełnymi pomysłów rzemieślnikami. Każdy egzemplarz wykonujemy ręcznie z taką samą pasja i dbałością o najmniejszy szczegół.

MKTP to naturalna i oddychająca bawełna. Jeżeli tego wymaga krój, próbujemy znaleźć złoty środek w postaci niewielkiej domieszki wiskozy lub elastanu. Ale to bawełna pozostaje naszą królową wśród materiałów. Mówimy nie sztuczności i ubraniom, które krępują w codziennych sytuacjach.

MKTP tworzy z myślą o wszystkich, którzy z dystansem podchodzą do życia, uwielbiają wygodę i jednocześnie pragną zaakcentować swój wyrazisty styl

Nominację otrzymują :

Peleryna

Naszą pelerynę możecie nosić od rana do wieczora, a mnogość stylizacji ogranicza tylko Wasza wyobraźnia. Do pracy, na spacer czy na wieczorne wyjście ze znajomymi – będzie pasować na każdą okazję. Cieszy nie tylko wizualnie, ale też swoją funkcjonalnością. Wyposażona jest w obszerny kaptur, głębokie kieszenie i dłuższy tył, co sprawia, że chcemy się w nią owinąć już teraz. Rozmiar jest uniwersalny i pasuje osobom, które noszą zazwyczaj XS, S, M lub L.

Peleryny dostępne w ONE SIZE, nie mają zapięcia.

100 % HAND MADE IN POLAND

Płaszczobluza

Płaszczobluza idealnie chroni przed pierwszymi chłodami, nie krępuje ruchów, a co najważniejsze jej prosta linia sprytnie wyszczupla sylwetkę. Wyposażona w głębokie kieszenie i duży kaptur szybko stanie się twoim niezbędnikiem. Można chcieć czegoś więcej? Ostrzegamy, jak już raz ją założycie, nie będziecie chciały jej zdjąć.