W gronie nominowanych produktów Plebiscytu Influencer’s TOP 2019 po raz drugi witamy firmę Bi fix z ich herbatą z morwy białej.

Firma Bi fix jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją herbat owocowych, ziołowych oraz konfekcjonowaniem suszy i suszarnictwem. Marka została założona na bazie gospodarstwa sadowniczego, którego właścicielem był inicjator powstania nowego przedsiębiorstwa Prezes Wojciech Piasecki. Produkty znane są na rynku pod marką Bi fix, kojarzoną z wysoką jakością oraz z walorami smakowymi i leczniczymi. Uznanie i wysoka pozycja na rynku jest rezultatem najwyższej jakości produktów Bi fix.

Herbaty owocowe to doskonale skomponowane pod względem smakowym mieszanki owoców suszonych w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowują one czynne substancje i kwasy organiczne, mikroelementy, witaminy, a szczególnie witaminę C. Produkty posiadają atest zdrowej żywności oraz Konsumencki znak jakości Q, jak również liczne wyróżnienia za swoją jakość i walory smakowe.

Produkcja oparta jest na systemie bezpieczeństwa żywności HACCP. Firma współpracuje z wieloma gospodarstwami rolnymi z czystych terenów ekologicznych, dlatego surowiec, z którego produkuje herbaty owocowe Bi fix jest najwyższej jakości. Produkcja jest udoskonalona poprzez dodatkowe badania laboratoryjne.

MONOZIOŁA HERBATKI ZIOŁOWE LIŚCIASTE

Herbatki ziołowe Bi fix w naturalny sposób pomogą Ci zadbać o zdrowie i samopoczucie. Wyprodukowane są ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości ziół. Herbatki ziołowe liściaste są wyjątkowo bogate we wszystkie wartości odżywcze charakterystyczne dla poszczególnych ziół, ponieważ podajemy Ci je w całych liściach, tak jak stworzyła je natura, dbając o to, by pozostały wyjątkowo naturalne i szlachetne, bogate w swoje walory zdrowotne. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.

Nas ujęła kompozycja – liść morwy białej (Morus alba folium).

Liście morwy białej zawierają w swym składzie witaminy z grupy B oraz flawonoidy, które wykazują działanie przeciwutleniające – łagodzą negatywne działanie wolnych rodników. Ponadto zawarte w liściach składniki wpływają na zahamowanie działania enzymów, które rozkładają w naszym organizmie węglowodany. Dzięki temu część węglowodanów, przechodząc przez nasze jelita, pozostaje niestrawiona. Skutkiem tego jest niższy poziom cukru we krwi po posiłkach, co stanowi istotną kwestię dla osób z cukrzycą. Jednocześnie działanie morwy białej wspomaga zachowanie odpowiedniej masy ciała poprzez zmniejszenie trawienia cukrów złożonych i wchłaniania cukrów prostych. Ponadto liście morwy działają przeciwzapalnie.

Herbatkę tę szczególnie polecamy osobom cierpiącym na cukrzycę oraz osobom pragnącym zachować szczupłą sylwetkę. Sposób parzenia: Łyżeczkę ziół wsypać do filiżanki. Zalać wrzątkiem i przykryć. Parzyć ok. 5-8 minut.

artykuł we współpracy z marką Bi fix