Aloe Vera Cream z linii SKIN NATURAL marki KLAPP Cosmetics to intensywnie nawilżający krem z wysoką zawartością aloesu, który rewitalizuje, wygładza i poprawia wygląd zmęczonej skóry. Oprócz ekstraktu z aloe vera zawiera również kolagen, peptydy i proteiny. Produkt za swoje niezwykłe działanie otrzymuje nominację w Influencer’s Top.

Ekstrakt z Aloe vera barbadensis pochodzi z biologicznie kontrolowanych upraw w Meksyku. Firma Tomagricula czuwa nad przestrzeganiem ścisłych norm upraw ekologicznych, wolnych od substancji chemicznych, pestycydów i nawozów sztucznych, które są certyfikowane, monitorowane i kontrolowane przez Texas Department of Agriculture.  

Aloes zawiera ponad 140 substancji aktywnych (m.in. witaminy: A, C, E, kwas foliowy, cholinę, niacynę i inne z grupy B;  minerały: wapń, magnez, cynk, chrom, selen, sód, potas, żelazo, miedź i mangan oraz aminokwasy i kwasy tłuszczowe) oraz bardzo głęboko wnika w tkanki, wchłaniając się 4 razy szybciej niż woda.

Aloe Vera Cream z linii SKIN NATURAL marki KLAPP  oczyszcza, ujędrnia i regeneruje naskórek oraz poprawia miejscowe krążenie krwi. Dostarcza antyoksydantów pomagających zwalczać wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Ma także naturalne filtry chroniące skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Przyczynia się do stymulacji syntezy kolagenu, wzmacnia strukturę skóry i zaopatruje ją w wilgoć. 

Główną zaletą w przypadku niezwykłych zabiegów i produktów marki KLAPP są innowacyjne i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do stosowania w domu tworzą konsekwentną kontynuacją pielęgnacji.

Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego stanu skóry, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała – dla pełnego piękna.

Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji i wellness.

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. „Made in Germany“ oznacza dla nas gwarancję jakości. Ponad 30-letnie doświadczenie i nieprzerwane badanie oraz rozwój najnowszych substancji czynnych i metod prowadzą do najwyższego zadowolenia klientów.