My Fragrances  Milano jest włoską manufakturą zrodzoną z głębokiej wiedzy i zamiłowania do zapachów, w której liczy się przede wszystkim tradycja. Tworzy naturalne perfumy do wystroju wnętrz i właśnie została nominowana w Influencer’s Top 2019.

Dyfuzory zapachowe My Fragrances posiadają ręcznie wykonane detale, a produkty tworzone są z pasją, zwracając uwagę  na najdrobniejsze szczegóły, na każdym etapie ich powstawania.

Firma dba o ekologię – opiera się wyłącznie na roślinnych i naturalnych esencjach pochodzących z francuskiego Grasse, miasta nazywanego światową stolicą perfum. W ich produktach, esencja zapachowa stanowi aż 80% objętości, co zapewnia niespotykaną jakość i trwałość zapachu, który wystarcza na dłużej. Jedynym konserwantem jakiego używamy jest w pełni bezpieczny alkohol kosmetyczny. Dyfuzory są dopracowane nie tylko pod względem unikalnych kompozycji zapachowych, ale i pod względem designu.

Każdy flakon My Fragrances ma fascynować nie tylko aromatem, ale i stać się ozdobą każdego wnętrza. Produkty firmy nie są testowane na zwierzętach i nie są produkowane na masową skalę.

 

My fragrances w Influencer's Top 2019

My fragrances w Influencer’s Top 2019

 

 

Proste, geometryczne formy i fascynujące aromaty – flakony i zapachy linii Cubo to elegancki dodatek do nowoczesnego wnętrza

Purely Myrtle ( No7 ) / 200ml  to orzeźwiający, delikatnie owocowy zapach oparty na bursztynie i eukaliptusie. Wśród górnych nut wyczujemy imbir, jałowiec i bergamotkę. Działa kojąco, ale jednocześnie pobudza i dodaje energii oraz zapewnia poczucie świeżości w każdym wnętrzu.

artykuł we współpracy z My fragrances