Hydroaktywny krem do rąk marki 5th Avenue to rezultat długoletniej pracy nad stworzeniem wyjątkowego produktu do pielęgnacji dłoni, który będzie spełniał wszystkie potrzeby klientek przychodzących do salonów Fifth Avenue na zabieg manicure. Właśnie został nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2019.

Fifth Avenue to europejska sieć salonów kosmetycznych premium. Pierwszy oddział w Polsce został otwarty w 2018 roku w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej w sąsiedztwie pięknych kamienic, luksusowych butików i klimatycznych restauracji. Chęć do pracy na najlepszych produktach była inspiracją do stworzenia własnej linii kremów do rąk i stóp, owocowych peelingów oraz aromatycznych soli do kąpieli.

Hydroaktywny krem nawilżający do rąk 5th Avenue 100ml

Szybko wchłaniający krem o lekkiej formule oraz moc składników aktywnych gwarantują skuteczną pielęgnację bardzo suchej skóry. Intensywnie nawilża, wzmacnia mechanizmy obronne skóry, redukuje łuszczenie oraz chroni przed promieniowaniem UV. System pakowania airless zapobiega przenoszeniu bakterii z opuszków palców do produktu. Dodatkową korzyścią jest maksymalne wykorzystanie kremu – do ostatniej pompki.

Ektoina zawarta w kremie to naturalny związek organiczny produkowany przez mikroorganizmy żyjące w trudnych warunkach – gejzerach, słonych jeziorach oraz na pustyniach. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom jest bardziej skuteczny niż kwas hialuronowy. Silnie wiąże wodę w naskórku tworząca barierę ochronną.

Olejek sacha inchi o działaniu anti-agening w połączeniu z regenerującym działaniem kwasów omega 3 oraz wit. E, wygładza i ujędrnia skórę.

Stosowanie:

Aplikuj według potrzeb oraz każdorazowo po umyciu dłoni.

artykuł powstał we współpracy z salonem kosmetycznym Fifth Avenue Warszawa