W obecnych czasach to jak wyglądamy ma ogromne znaczenie. Dotyczy to również naszych zębów i dlatego coraz więcej osób decyduje się na zabieg wybielania u dentysty. Jednak ten sam efekt można uzyskać stosując sprawdzone i naturalne pasty wybielające. Dzięki nim już po dwóch tygodniach możemy cieszyć się pięknym i białym uśmiechem.

Białe zęby oraz piękny i zdrowy uśmiech to marzenie wielu z nas. Niestety kolor naszych zębów może być bardzo różny, od bieli, przez kość słoniową aż po odcienie szaroniebieskie. Przebarwienia na zębach mogą powstawać na skutek złej diety czy nadmiernego picia kawy, herbaty, soków czy czerwonego Dodatkowo negatywny wpływ na barwę ma tytoń. Przebarwienia sprawiają, że nie czujemy się komfortowo i po prostu się nie uśmiechamy. Na szczęście można to łatwo zmienić. Dzięki pastom wybielającym zdrowy i piękny, biały uśmiech jest w zasięgu ręki.

Pasta – prosty sposób na wybielanie

Jednym z najpopularniejszych sposobów na wybielenie zębów jest użycie pasty wybielającej. Pasta marki Himalaya Herbals – Sparkly White sprawia, że zęby stają się widocznie bielsze i bardziej lśniące już po 2 tygodniach.  Nie zawiera ona chemicznych wybielaczy, a jedynie naturalne ziołowe składniki oraz enzymy roślinne. Między innymi z papai i ananasa, które ułatwiają usuwanie przebarwień z płytki nazębnej. Mięta zapewnia świeży oddech na wiele godzin, a wyciąg z migdałów chroni zęby przed próchnicą, obrzękami i krwawieniem dziąseł.

Nominowana w plebiscycie Influencer’s TOP 2019 pasta Sparkly White marki Himalaya jest w 100% wegańska. Pasta zawiera naturalny fluor przez co jest bezpieczna dla zdrowia. Można ją stosować codziennie, a najlepsze efekty wybielania będą widoczne przy użyciu pasty rano i wieczorem. Pasta jest w 100% wegetariańska.

 

artykuł powstał przy współpracy z marką Himalaya Herbals